Wskazówka dotycząca instalacji Black And Decker Ks950slk

Instalacja Black & Decker Ks950slk to prosty, szybki proces. Przede wszystkim należy upewnić się, że wszystkie niezbędne narzędzia są dostępne. Następnie należy umieścić Główny Moduł Kontroli w odpowiednim miejscu, a następnie podłączyć go do zasilania. Następnie należy podłączyć wszystkie pozostałe czujniki i elementy sterujące do modułu kontrolnego. Po wykonaniu wszystkich czynności instalacyjnych można uruchomić system za pomocą przycisku uruchomienia. Cały proces instalacji powinien zająć tylko kilka minut.

Ostatnia aktualizacja: Wskazówka dotycząca instalacji Black And Decker Ks950slk

Dodaj nowe hasło do słownika

Jeżeli znasz inne znaczenia pasujące do hasła „wskazówka dotycząca postępowania, mająca często charakter upomnienia” możesz je dodać za pomocą poniższego formularza.
Pamiętaj, aby nowe definicje były krótkie i trafne.
Każde nowe znaczenie przed dodaniem do naszego słownika na stałe zostanie zweryfikowane przez moderatorów.

Hasło krzyżówkowe „wskazówka dotycząca postępowania, mająca często charakter upomnienia” w leksykonie szaradzisty

W naszym słowniku krzyżówkowym dla hasła „wskazówka dotycząca postępowania, mająca często charakter upomnienia” znajduje się 1 definicja do krzyżówek. Jeżeli znasz inne znaczenia pasujące do hasła „wskazówka dotycząca postępowania, mająca często charakter upomnienia” możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w zakładce Dodaj nowy. Pamiętaj, aby opisy były krótkie i trafne. Każde nowe znaczenie przed dodaniem do naszego słownika na stałe zostanie zweryfikowane przez moderatorów.

Przestrzeń pakunkowa

  • Wysokość pakunkowa określa objętość modułów uszczelniających, które zostaną wykorzystane w otworze w ramie. Prawidłowe wykorzystanie całej wysokości pakunkowej ma kluczowe znaczenie dla jakości certyfikowanego produktu.
  • Podana w tabeli wysokość pakunkowa (h) jest równa wewnętrznej wysokości ramy (H) pomniejszonej o wyrażoną w milimetrach przestrzeń wymaganą na klin rozporowy.
  • Łączna wysokość wybranych modułów uszczelniających musi zawsze odpowiadać wysokości pakunkowej (h).
  • Przed wybraniem modułów uszczelniających oblicz prawidłową wysokość pakunkową zgodnie z instrukcjami instalacji.

Zestawy modułów

Dzięki naszym standardowym zestawom modułów łatwo jest dopasować odpowiednią liczbę modułów do przestrzeni pakunkowej. Jeden standardowy zestaw z modułami odpowiada przestrzeni pakunkowej dla ramy o rozmiarze 4, a dwa zestawy odpowiadają przestrzeni pakunkowej dla ramy o rozmiarze 8.

Gotowe zestawy uszczelnień

Zalecamy korzystanie z naszych gotowych zestawów (dostępnych dla ram o rozmiarze 6) zawierających moduły uszczelniające, przekładki oraz klin rozporowy Roxtec. Dzięki wykorzystaniu gotowych zestawów możesz zawsze mieć pewność, że dla danego otworu w ramie używana jest właściwa liczba modułów. 

Dobór wielkości modułów

W czasie doboru rozmiarów modułów uszczelniających można zdecydować się na mniejszą liczbę modułów o większym rozmiarze, oszczędzając w ten sposób pewną ilość czasu podczas instalacji, albo na większą liczbę mniejszych modułów, uzyskując dzięki temu więcej zapasowej przestrzeni uszczelniającej na przyszłość. 

Po lewej stronie przedstawiono 12 kabli uszczelnionych przy użyciu największych modułów uszczelniających. Po prawej przedstawiono 12 kabli uszczelnionych przy użyciu najmniejszych modułów, dzięki czemu uzyskano zapasową przestrzeń. Zainstalowano 15 dodatkowych modułów zapewniających zapasową przestrzeń pakunkową w przyszłości.

Przygotowania 

Przed rozpoczęciem prac instalacyjnych przygotuj obszar roboczy. W razie potrzeby oczyść obszar instalacji i upewnij się, że otwór, który będzie uszczelniany, jest łatwo dostępny. Upewnij się, że masz pod ręką wszystkie niezbędne elementy. 

Układanie kabli

Upewnij się, że kable (i rury) przechodzą przez ramę na wprost, a nie pod kątem. W razie potrzeby poluzuj kable we wspornikach, aby umożliwić ruch. Podczas instalacji ciężkie kable powinny być podparte. 

Pamiętaj, że jeśli kable muszą przechodzić przez przepust pod ostrym kątem, Roxtec oferuje ramy, które można spawać z nachyleniem.

Rozgrzej smar

Podczas instalacji w niskich temperaturach rozgrzej środek smarny w ręce lub w kieszeni, aby zmiękł. Smar jest ważnym elementem całego systemu.

Określenie umiejscowienia podzespołów

Jeśli w przyszłości zamierzasz dodawać kolejne kable, możesz sobie ułatwić pracę, umieszczając moduły z przestrzenią zapasową w pobliżu klina rozporowego. Umieszczenie kabli w dolnej części uszczelnienia jest korzystne dla zapewnienia szczelności. 

W celu rozdzielenia kabli użyj przekładek. 

Użyj przekładek, aby oddzielić od siebie kable podczas prac instalacyjnych. Ułatwi to wkładanie modułów uszczelniających. Nasze narzędzie instalacyjne, uchwyt do modułów, pomaga utrzymać kable i przekładki w miejscu podczas instalacji. 

Wstępny docisk

Gdy nie ma miejsca na klin rozporowy Roxtec lub ostatni rząd modułów, wymagany jest wstępny docisk. Aby zrobić miejsce i zapewnić prawidłowe wypełnienie całego obszaru pakunkowego, użyj narzędzia Roxtec do wstępnego docisku. Utrzymuj nacisk przez kilka minut, a następnie włóż klin. Przed ściśnięciem sprawdź, czy kable nie są nigdzie zakleszczone. 

Instalacja częściowa lub przerwana 

Podczas montażu użyj uchwytu modułów Roxtec, aby odsunąć przeszkadzające elementy i utrzymać kable z dala od obszaru roboczego. -images/installation/module_holder500px. png" alt="module_holder500px. png"/>

Jeśli musisz przerwać pracę i pozostawić bieżące zadanie, użyj uchwytu modułów w celu utrzymania wszystkich elementów na swoich miejscach do czasu, gdy będzie możliwe wznowienie prac.

Częściowo zainstalowane systemy uszczelniające powinny być ściśnięte, jeśli pozostają bez nadzoru przez dłuższy czas. Narzędzie Roxtec do wstępnego docisku jest bardzo przydatne. 

Zakończ montaż całego zestawu przed dokręceniem elementów dociskowych

Aby ułatwić włożenie klina rozporowego Roxtec w ramach kombinowanych, należy dokręcać kliny po wypełnieniu wszystkich otworów. Dzieje się tak, ponieważ docisk spowoduje lekkie wybrzuszenie wewnętrznych ścian ramy. 

Należy zwrócić uwagę, że na tej ilustracji zjawisko to jest mocno wyolbrzymione.

Innowacyjny sBox robi porządek w kuchni. Jest to element składowy nowej kombinacji zlewozmywakowej marki hansgrohe i zapewnia lekkie prowadzenie węża Twojej baterii kuchennej. Dyskretny moduł instaluje się pod zlewozmywakiem. Dowiedz się tutaj, w jaki sposób prawidłowo ustawić i zamontować sBox w każdej sytuacji.

Kombinacja zlewozmywakowa marki hansgrohe: funkcjonalny komplet złożony z baterii, zlewozmywaka, elementu obsługi, kompletu odpływowego i sBox.

Kontrolowane i pewne prowadzenie węża w szafce pod kuchennym zlewozmywakiem

Wyciągana wylewka prysznicowa ma wiele zalet. Zapewnia elastyczność i swobodę działania, za jej pomocą można z dziecinną łatwością np. napełnić wodą duże garnki. A co dzieje się z wężem, kiedy bateria kuchenna nie jest używana? Wisi on w szafce pod kuchennym zlewozmywakiem, akurat tam, gdzie porządek mają zapewnić pojemniki na odpady lub szuflady. sBox to inteligentne rozwiązanie, które marka hansgrohe oferuje wszystkim kochającym porządek. Wąż przesuwa się w obudowie sBox bez zakłóceń, lekko i przyjemnie cicho. Więcej na temat zalet wyciąganej wylewki prysznicowej oraz sBox dowiesz się na naszej stronie o technologii.

Kompletny system gwarantuje pewne projektowanie

sBox stanowi element składowy kombinacji zlewozmywakowej C71 marki hansgrohe. Każda taka wersja combi zostaje dostarczona w gotowym do montażu pakiecie z kompletnym osprzętem potrzebnym do natychmiastowej integracji w kuchennym blacie. Ponieważ dostarczana jest jako kompletny pakiet, wszystkie jej komponenty są do siebie perfekcyjnie dopasowane: od baterii, przez zlewozmywak, aż po wylewkę i sBox. Dzięki połączeniu wyciąganej wylewki z sBox otrzymujesz nawet do 76 cm zakresu działania. Zakup sBox jako oddzielnej części nie jest możliwy.

Raz, dwa, trzy, uporządkowane: Montaż sBox - film

Czy sBox będzie pasować także do mojej kuchni?

Tak. Nawet jeśli masz małą kuchnię, Twój zlewozmywak znajduje się w narożniku lub Twój system segregacji odpadów zajmuje dużo miejsca. Płaski na 3 centymetry, szeroki na 16 centymetrów i wysoki na 52 centymetry moduł pasuje do każdej szafki pod kuchennym zlewozmywakiem od 74 centymetrów wysokości. Nawet jeśli Twoja szafka jest niska, sBox to właściwy wybór. Wystarczy, że zamówisz dodatkowo do pakietu szynę wyrównującą sBox F12 (Nr art. #43333000).

W idealnym przypadku sBox montuje się bezpośrednio pod baterią kuchenną. Cztery elementy mocujące, które można osobno przesuwać, zapewniają stabilną pozycję.

W idealnym przypadku sBox montuje się prostopadle pod baterią kuchenną. Dwa z elementów mocujących znajdują się w dolnej części sBox i przykręca się je na stałe do podłogi lub tylnej ścianki szafki pod kuchennym zlewozmywakiem. Dwa pozostałe elementy mocujące znajdują się powyżej i przykręca się je lub podwiesza do tylnej ścianki. Elementy mocujące można przesuwać i obracać o 360° stopni. Dzięki temu możliwy jest łatwy i szybki montaż. Dzięki wybitnej elastyczności hansgrohe, sBox można zamontować na wiele sposobów. Można go zastosować również w następujących sytuacjach montażowych:

Tak wygląda sytuacja montażowa w przypadku, gdy np, tylna ścianka przesunięta jest lekko do przodu. sBox można zamontować w przechyleniu +/- 20°.

Przeszkody w obrębie podłogi lub tylna ścianka przesunięta do przodu

W sytuacji, gdy montaż bezpośrednio pod Twoją baterią kuchenną nie jest możliwy (ze względu na przeszkody) lub gdy tylna ścianka przesunięta jest do przodu, sBox można zamontować w lekkim przechyleniu. Można do przechylić w tył lub na bok. W tym przypadku skieruj wszystkie elementy mocujące do przodu. Kiedy chcesz posprzątać przestrzeń za modułem sBox, wystarczy wypiąć go z uchwytów. Zalecany maksymalny kąt przechylenia wynosi +/- 20°.

Przeszkody w szafce pod kuchennym zlewozmywakiem to nie problem: sBox można zamontować także w przechyleniu (+/- 20°). Umożliwiają to elastyczne elementy mocujące.

Segregacja odpadów, systemy odpływowe lub trudno dostępne zawory odcinające

Twoja segregacja odpadów znajduje się pod kuchennym zlewem i nie ma tam już więcej miejsca? Nie ma problemu! Po prostu przechyl sBox na bok. Elementy mocujące można elastycznie przykręcić do podłogi, ścianek bocznych lub ścianki tylnej. W ten sposób zapewnisz sobie nieskomplikowany dostęp do pojemnika na odpady, systemu odpływowego lub zaworu odcinającego w przyszłości. com/celum/web/sbox_installation_sidewall_closeup_4x3. 33vw" alt="Przechylony i przeniesiony sBox zamontowany na ścianie bocznej. jpg? format=HBW29 570w" loading="lazy" title="Przechylony i przeniesiony sBox zamontowany na ścianie bocznej. jpg? format=HBW29"/>

Ta sytuacja montażowa pojawia się wtedy, gdy mamy do czynienia z kuchennym zlewozmywakiem narożnikowym lub zlewozmywakiem z powierzchnią do osuszania. W tej sytuacji wszystkie elementy mocujące przykręca się z boku.

Zlewozmywaki narożnikowe, zlewozmywaki z powierzchnią do osuszania lub zlewozmywaki z otworami na baterie z boku

Jeśli któraś z tych sytuacji montażowych wydaje Ci się znajoma, możesz zamontować sBox na ściance bocznej. Wszystkie mocowania zostają przykręcone z boku. Należy unikać równoległego przesunięcia sBox. (Jeżeli przesunięcie jest konieczne, nie powinno ono nigdy przekroczyć 30 mm odstępu pomiędzy baterią i osią wyjścia z sBox. ) 

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy

Wskazówka dotycząca instalacji Black And Decker Ks950slk

Bezpośredni link do pobrania Wskazówka dotycząca instalacji Black And Decker Ks950slk

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Wskazówka dotycząca instalacji Black And Decker Ks950slk