Wskazówka dotycząca instalacji Beko Oie 22103

Instalacja Beko Oie 22103 jest prosta i szybka. Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć zasilanie i przewody wodne, aby urządzenie działało poprawnie. Przed przystąpieniem do instalacji należy sprawdzić, czy wszystkie części są dostępne i sprawdzić instrukcję instalacji. Przed podłączeniem urządzenia do kontaktu należy upewnić się, że napięcie jest odpowiednie. Należy również zapoznać się z zaleceniami dotyczącymi odległości od ścian i innych elementów instalacji, aby zapewnić bezpieczne działanie urządzenia. Po zainstalowaniu urządzenia należy przeprowadzić kontrolę szczelności wszystkich przewodów wodnych i sprawdzić, czy wszystkie elementy są poprawnie zamontowane.

Ostatnia aktualizacja: Wskazówka dotycząca instalacji Beko Oie 22103

Niektórzy czynność tę uważają za terapeutyczną. Inni jej nie znoszą. Niezależnie od tego, do którego „obozu” przynależysz, prasowanie to tylko jedna z tych rzeczy, które zwyczajnie trzeba zrobić.

Jeśli szukasz wskazówek, jak uprościć cały proces, znajdujesz się we właściwym miejscu. Przestrzegaj tych wskazówek, a błyskawicznie przedrzesz się przez stertę prasowania.

Używaj dobrej jakości deski i pokrowca

Dobra, wytrzymała i – co najważniejsze – płaska powierzchnia ma kluczowe znaczenie dla prasowania. Nawet niewielkie wgniecenie lub wybrzuszenie może spowodować zagniecenie ubrań. Warto więc zainwestować w odpowiednią deskę do prasowania. Pokrowiec jest również ważny. Powinien być ściśle dopasowany i czysty, aby zapewnić najlepszą powierzchnię do prasowania.

Sprawdź stopę żelazka

Stopa żelazka? Nazwa techniczna gorącej powierzchni żelazka. Przed rozpoczęciem upewnij się, że jest ona idealnie czysta. W przeciwnym razie może ona zabrudzić tę świeżo wypraną białą koszulę! Przed rozpoczęciem emisji strumienia pary wciśnij kilkukrotnie przycisk zwalniania pary — w przeciwnym razie kamień wapienny może wystrzelić na czystą odzież.

Upewnij się, że odzież jest czysta

Zaprasowywanie plam sprawi, że wnikną one jeszcze głębiej w tkaninę. Jeśli zauważysz plamę, wrzuć przedmiot z powrotem do prania. Dobrym pomysłem przed prasowaniem jest również użycie rolki do ubrań w celu usunięcia kurzu i zanieczyszczeń z odzieży.

Sprawdź etykietę dotyczącą konserwacji i zastosuj właściwe ustawienie mocy grzania

Czy po prasowaniu na ubraniach zdarzyło Ci się widzieć połysk? Jest to wynikiem użycia zbyt wysokiej temperatury. Włókna stapiają się i pozostawiają błyszczące wykończenie! Nie jest to idealne rozwiązanie. Sprawdź, czy na metce ubrania podano odpowiednią temperaturę prasowania. Aby uzyskać dodatkową warstwę ochronną dla delikatnych materiałów, przed prasowaniem połóż na odzieży szmatkę.

Zagniecenia oporne na rozpryski wody, pary lub spray skrobiowy

Przesuszenie odzieży może prowadzić do powstawania opornych zagnieceń (dlatego w suszarkach bębnowych ustawienie suszenia pozostawia tylko niewielką ilość wilgoci). Rozprysk wody z żelazka, strumień pary lub, jeśli wszystko inne zawiedzie, spray skrobiowy pomoże w rozprostowaniu tych nieprzyjemnych zagięć. 

Wywiń kieszenie 

Jeśli nie chcesz, aby krawędzie kieszeni były przyprasowane do nogawki, po prostu wywróć kieszeń na zewnątrz przed jej prasowaniem.

Rękawy, kołnierze i brzegi należy prasować po drugiej stronie

Jeśli chcesz uniknąć fałdowania (podczas którego materiał się poluzowuje i marszczy) w tych miejscach, najpierw prasuj je po drugiej stronie. Jeśli chcesz sprawić, by kołnierzyk stał, spryskaj go sprayem skrobiowym, przykryj go szmatką, a następnie mocno dociśnij żelazko.

Mounting instruction U6001

Mounting instruction U2003Mounting instruction U2005Mounting instruction U2001Mounting instruction U2029Universal Lambda Sensors connector fitting instruction

We think you may belong in this market: United States (en). Please select your preferred market website to see relevant content and product availability.

Pewność prawidłowego zamontowania ramy.

Wytyczne dotyczące używania ram Roxtec

Przeczytaj i dowiedz się, jak wybrać ramę, zamontować ją w sposób bezpieczny pod względem elektrycznym oraz jak montować ramy za pomocą spawania, a tuleje poprzez zalewanie betonem w konstrukcji.

Mocowanie ramy Roxtec

Obejrzyj film, aby się zapoznać z najlepszymi praktykami.

Rama, wskazówka dotycząca spawania

Ramy śrubowe w gładkim betonie

Ramy śrubowe w szorstkim betonie

Ramy śrubowe w ścianie gipsowej

Ramy śrubowe w strukturze stalowej

Wskazówka dotycząca instalacji Beko Oie 22103

Bezpośredni link do pobrania Wskazówka dotycząca instalacji Beko Oie 22103

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Wskazówka dotycząca instalacji Beko Oie 22103