Ustawienie rozpoznawania Bosch Shu 4300 Series

Ustawienie rozpoznawania Bosch Shu 4300 Series to technologia stworzona przez firmę Bosch, która umożliwia bezprzewodowo łączenie się z urządzeniami z technologią Bluetooth, takimi jak smartfony, tablety i inne urządzenia. Technologia ta pozwala na automatyczne wykrywanie i łączenie się z urządzeniami w zasięgu, przesyłanie danych i komunikację z nimi. Dzięki zastosowaniu tej technologii możliwe jest korzystanie z szerokiej gamy urządzeń, które są zgodne z ustawieniami rozpoznawania Bosch Shu 4300 Series, takich jak czujniki, żaluzje, systemy kontroli dostępu i inne.

Ostatnia aktualizacja: Ustawienie rozpoznawania Bosch Shu 4300 Series

Gazowe przepływowe podgrzewacze wody

Junkers Hydro 4300

Twój komfort każdego dnia

  • Automatyczny zapłon dzięki hydrogeneratorowi – nie ma konieczności użycia baterii
  • Płomyk pilot – cichy start urządzenia
  • Wydajność ciepłej wody użytkowej 11 lub 14 l/min

Przemyślana konstrukcja, więcej oszczędności

Junkers Hydro 4300 to najbardziej zaawansowany model. Wyposażony został w hydrogenerator dzięki czemu do uruchomienia palnika nie potrzeba baterii. Automatyczna regulacja wydajności dostosowuje moc palnika do aktualnych potrzeb tak, aby zachować stałą temperaturę przepływającej wody zapewniając maksymalną oszczędność zużycia gazu.

Najwyższy komfort użytkowania

Urządzenia wyposażone są w czytelny wyświetlacz LCD. W czasie standardowego trybu pracy wyświetlacz wskazuje aktualną temperaturę przepływającej wody, co znacznie podnosi komfort użytkowania urządzenia. Regulacja parametrów pracy możliwa jest za pomocą dwóch pokręteł.

Łatwa instalacja

Podgrzewacz dostarczany jest w komplecie z wężykami do podłączenia ciepłej i zimnej wody. Rozstaw przyłączy oraz otworów montażowych jest taki sam jak we wcześniejszej wersji urządzenia, dzięki czemu modernizacja nie wymaga przerabiania instalacji. Urządzenia standardowo przystosowane są do pracy z gazem GZ50 z możliwością przezbrojenia do pracy z innymi rodzajami gazu GZ35, GZ41, 5 oraz gazem płynnym.

Uznana jakość

Bosch Termotechnika to niekwestionowany lider na rynku gazowych przepływowych podgrzewaczy wody. Stosuje sprawdzoną technologię, którą nieustannie rozwija i ulepsza od ponad 100 lat. Wysoka jakość produktów potwierdzona jest licznymi nagrodami. Przy regularnym wykonywaniu przeglądów technicznych urządzenia pracują bezawaryjnie przez długie lata.

Design

Biała obudowa, czarny symetrycznie rozplanowany panel sterowania oraz zaokrąglone narożniki – wszystko to sprawia, że urządzenie prezentuje się stylowo i nowocześnie, stanowiąc element dekoracyjny pomieszczenia. Czytelny panel sterowania wyposażony jest w dwa ergonomiczne pokrętła, dzięki czemu regulacja urządzenia jest niezwykle łatwa i intuicyjna.

Bezpieczeństwo

Nowoczesna konstrukcja zapewnia bezpieczną pracę w różnych warunkach. Urządzenia zostały wyposażone w szereg czujników bezpieczeństwa, które kontrolują aktualne parametry pracy i w razie zaistnienia niebezpiecznej sytuacji wyłączają urządzenie. W celu ochrony palnika przed uszkodzeniem w wyniku działania wysokiej temperatury zastosowano dodatkowy czujnik cofania płomienia

Eko-technologia

Urządzenia z serii Junkers Hydro są zgodne z dyrektywą ErP, która od 26 września 2018 roku narzuca bardzo restrykcyjne limity emisji tlenków azotu (NOx). W urządzeniach zastosowano nowy palnik, dzięki któremu uzyskano bardzo stabilny i jednorodny płomień.

Oszczędność

Automatyczna regulacja temperatury wody zapewnia odpowiednie dostosowanie zużycia gazu do aktualnych potrzeb, co zapewnia oszczędności w użytkowaniu.

Dane techniczne i dokumenty

Typ produktu

WRD11-4 KG 23 JU

Klasa efektywności energetycznej

Etykieta efektywności energetycznej

Pobierz

Wydajność energetyczna

71%

Normatywny współczynnik emisji (EN15502) Nox

24 mg/kWh

Klasa efektywności energetycznej podgrzewania wody

A

Poziom mocy akustycznej wewnątrz

58 dB

Wzrost temperatury max. ilość wody

25 K

Max. ilość c. w. u. na wyjściu

11 l/min

Min. na wyjściu

2, 6 l/min

Przyłącze, spaliny (średnica)

110 mm

Przyłącze, gaz (cale)

R 3/4" Zoll

Max. znamionowa moc cieplna c.

19, 2 kW

Min.

10, 6 kW

Instrukcja montażu/obsługi

Prospekty reklamowe

Numer katalogowy

7736505779

Znajdź Autoryzowanego Partnera w Twojej okolicy

Szukasz urządzenia najlepszego dla siebie? Skontaktuj się ze sprawdzonym profesjonalistą.

Znajdź instrukcje obsługi

Tutaj możesz pobrać i wydrukować instrukcje obsługi elektronarzędzi Bosch znajdujących się w aktualnej ofercie oraz elektronarzędzi, które już nie są dostępne na rynku. Aby znaleźć instrukcję obsługi, wprowadź numer katalogowy swojego narzędzia (umieszczony na tabliczce znamionowej).

Dla zagwarantowania pełnej sprawności pojazdu oraz zapewnienia długiej eksploatacji części takich jak trubosprężarka, silnik, pompy paliwa, wtryskiwacze istotne znacznie ma przeprowadzenie przeglądu olejowego.

Olej oraz filtr olejowy należy wymieniać obowiązkowo raz w roku. Jednak nie jest to pełny przegląd olejowy. Należy też zastanowić się nad oddaniem auta do serwisu pod kątem przeglądu olejowego, gdy:

  • widoczne jest duże zużycie oleju,
  • słyszalna jest głośna praca silnika,widoczne jest biało-niebieskie zadymienie,zauważalne jest czarne zadymienie wraz z utratą mocy.

Układy znajdujące się w pojeździe pracują przy bardzo wysokich temperaturach oraz dużych obciążeniach i tarciach, dlatego prawidłowe smarowanie ma ogromne znaczenie dla prawidłowej eksploatacji samochodu. Olej silnikowy gwarantuje odpowiednie smarowanie wszystkich elementów, dzięki czemu wydłuża okres ich eksploatacji ponadto odbiera ciepło, tym samym zapobiegając powstawaniu nagaru.Na czym polega pełen przegląd olejowy?

Pełen przegląd to szereg czynności, przeprowadzanych krok po kroku, co pozwala uniknąć sytuacji awaryjnych. Serwis polega na:

  • wjechaniu autem na stanowisko serwisowezdemontowaniu osłon silnikaodkręceniu korka spustowego i spuszczeniu płynu eksploatacyjnegowymianie filtra olejowegowymianie filtra powietrzawymianie filtra kabinowegowymianie filtra paliwawprowadzeniu nowego olejuuruchomieniu silnikasprawdzeniu szczelności podzespołów
Dlaczego należy regularnie wykonywac przegląd olejowy?

Zignorowanie konieczności przeprowadzenia przeglądu olejowego może poskutkować szybszym zużyciem silnika, a niekiedy doprowadzić do jego zatarcia. Uszkodzone – i to trwale – mogą zostać także wtryskiwacze i pompy paliwa, turbosprężarki, przepływomierze powietrza, osprzęt silnika. Dla zagwarantowania prawidłowego przeprowadzenia wszelkich czynności należy oddać samochód do profesjonalnego serwisu. W warsztatach Bosch Car Service stosujemy olej zgodny z wymaganiami producenta, a naszym Klientom chętnie doradzimy w zakresie prawidłowej eksploatacji auta.

Kiedy należy wykonywać przegląd olejowy?

Przegląd olejowy należy wykonywać zgodnie z wymaganiami producenta.

W większości przypadków oznacza to przegląd:

raz w roku lubco 15 000 km.

Przewodnik zimowy

Sprawdź, jak najlepiej przygotować auto do zimy.

Dowiedz się więcej

Wszystko, co potrzebujesz spakować do auta na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń

Dowiedz się więcej

Nasz ekspert radzi

„15 000 kilometrów to nieprzekraczalny przebieg, po którym powinien być sprawdzany stan oleju i filtra oleju w Twoim silniku, łącznie z wymianą – zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu. Bosch Car Service oferuje profesjonalną wymianę oleju i filtra, uwzględniając odnotownie czynności w książce serwisowej pojazdu i bezpieczną utylizację przepracowanego oleju. ”

Ustawienie rozpoznawania Bosch Shu 4300 Series

Bezpośredni link do pobrania Ustawienie rozpoznawania Bosch Shu 4300 Series

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Ustawienie rozpoznawania Bosch Shu 4300 Series