Używanie Setup i instalowanie dodatków Brother Dcp J572dw

Instalowanie dodatków Brother DCP-J572DW może być proste dzięki kreatorowi konfiguracji używanego wraz z drukarką Brother DCP-J572DW. Kreator konfiguracji umożliwia użytkownikom drukarki dobór i instalację najbardziej odpowiednich dodatków, takich jak oprogramowanie do sterowania drukarką, sterowniki, aplikacje i usługi. Kreator konfiguracji krok po kroku prowadzi użytkownika przez cały proces instalacji, aby upewnić się, że wszystko jest poprawnie skonfigurowane. Po zakończeniu instalacji użytkownik może cieszyć się z dodatkowych funkcji i zaawansowanych funkcji, które oferuje drukarka Brother DCP-J572DW.

Ostatnia aktualizacja: Używanie Setup i instalowanie dodatków Brother Dcp J572dw

Najczęściej zadawane pytania

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Zobacz najczęściej zadawane pytania

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

geniusm 06 Apr 2020 14:33 672

 • #1Level 27  

  #1

  Witam,

  mam problem z tą drukarką. Nie da się jej zainstalować. Wszystko idzie pomyślnie a na sam koniec dostaję komunikat: Nie można zainstalować drukarki. Nie można zakończyć operacji

  Próbowałem przez WiFi, próbowałem przez kabel USB. Cały czas to samo.
  System to XP SP3.

 • #2kindlarLevel 41  #2

  Masz sterowniki dedykowane pod ten system.

 • #3#3

  Nie mam bo takowych nie ma.
  Instaluje te od Windows 7. Tak wiem - to nie ten system ale na drugim komputerze na którym też mam XP SP3 instaluje się bez najmniejszych problemów.Poza tym zauważyłem że obecnie nie jest możliwe zainstalowanie jakiejkolwiek drukarki. Podłączyłem na próbę starego Lexmarka i też nie idzie. Wychodzi na to że to jednak problem z systemem a nie drukarką.

 • #4MaRciNoOsLevel 26  #4

  Model J572DW jest dosyć nowym modelem i sterowniki na XP mogą nie istnieć w ogóle lub mogą nie być kompatybilne. Proponuję napisać do brother/support aby coś podesłali, bo na forum możemy Tobie nie pomóc z tematem.Jeżeli masz problem z zainstalowaniem sterowników, a wcześniej instalator działał możesz przywrócić system do konkretnej daty (nie usuwa to Twoich plików). Jak dobrze pamiętam masz to starcie - programy - narzędzia administracyjne czy jakoś tak... Masz tam przywracanie systemu do konretnego punku. Proponuję użyć tego narzędzia i po ponownym uruchomieniu komputera podjąć kolejną próbę instalacji, na sterownikach otrzymanych od producenta.

 • #5dr. masterLevel 39  #5

  Rozpakuj archiwum i po podłączeniu drukarki w menedżerze urządzeń ręcznie wskaż ten folder do pobrania sterowników.
  Powinno pomóc.

 • #6#6

  @MaRciNoOs no ja rozumiem, tylko czemu idzie na drugim komputerze gdzie też jest XP?@dr. master dzięki za plik, ale instalowałem dokładnie to samo.Jak już pisałem wychodzi na to że problem jest z systemem a nie z drukarką bo wygrzebałem też starego Epsona D78 i też nic z tego. Nie mam dużo na tym komputerze więc chyba spróbuję przeinstalować system.

 • #7#7

  geniusm wrote:

  @MaRciNoOs no ja rozumiem, tylko czemu idzie na drugim komputerze gdzie też jest XP?

  Napisałem, że jeżeli masz problem z instalacją zacznij od przywrócenia systemu. Chyba, że lubisz walczyć z XP i formatem

 • #8#8

  Nie mogłem przywrócić systemu bo miałem wyłączone przywracanie.
  Zrobiłem format, kilkanaście minut i jest gotowe.
  Drukarka zainstalowała się bez najmniejszego problemu, widać przyczyna leżała w systemie a nie sprzęcie.

 • #9#9

  Nikt nie pisał, żeby wina leżała po stronie sprzętu. Temat do zamknięcia.

Znajdź najnowszy sterownik do swojego urządzenia

Aby rozpocząć, podaj proszę model urządzenia. Znajdziesz go na samym urządzeniu lub na jego opakowaniu. Jeśli nie znasz modelu, pomożemy Ci go znaleźć.

Oprócz pobierania sterowników, możesz również uzyskać dostęp do plików XML Paper Specification, narzędzi do przełączania języków, narzędzi do naprawy połączeń sieciowych, pomocników do konfiguracji sieci bezprzewodowej i oprogramowania BRAdmin.

Jeśli nie znajdziesz swojego modelu, odwiedź stronę support. com

Używanie Setup i instalowanie dodatków Brother Dcp J572dw

Bezpośredni link do pobrania Używanie Setup i instalowanie dodatków Brother Dcp J572dw

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Używanie Setup i instalowanie dodatków Brother Dcp J572dw