Szybkie działanie Black And Decker Hfs215j01

Black & Decker HFS215J01 to wysokiej jakości szlifierka, która oferuje szybkie i precyzyjne działanie. Posiada wytrzymałą, metalową obudowę, która chroni silnik i zapewnia trwałość. Wyposażona jest w silnik o mocy 2000 W i umożliwia pracę z szeroką gamą materiałów. Szybka i precyzyjna kontrola prędkości pozwala na dostosowanie wydajności do danego zadania, a 6-stopniowa regulacja obrotów umożliwia szybkie przełączanie prędkości. Dodatkowo, wyposażona jest w szybkozłącza, które umożliwiają szybkie i łatwe podłączenie narzędzi. Dzięki temu Black & Decker HFS215J01 jest idealnym narzędziem do różnego rodzaju zadań, oferując wysoką wydajność i precyzję.

Ostatnia aktualizacja: Szybkie działanie Black And Decker Hfs215j01

Wszystkie pola są wymagane, chyba że zaznaczono inaczej.

Zarejestruj się, aby otrzymywać najnowsze informacje na temat nowych produktów BLACK+DECKER®, ofert specjalnych i wiele więcej.

User Details

Zapisując się, Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności BLACK+DECKER. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania informacji.

Nasze produkty ułatwiają sprzątanie i sprawiają, że masz więcej czasu. Na to, co kochasz!

BLACK+DECKER POWERCONNECT

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wydajnych elektronarzędzi do majsterkowania, produktów do pielęgnacji ogrodu, czy też uniwersalnych urządzeń do sprzątania, aby odświeżyć dom - poradzisz sobie bez problemu dzięki POWERCONNECT.

Więcej Mocy

Wyższy moment obrotowy i dłuższy czas pracy na jednym naładowaniu akumulatora dzięki zastosowaniu siników bezszczotkowych.

Pozostaw swój dom idealnie czysty, dzięki odkurzaczowi.

BLACK+DECKER® 18V POWERSERIES Extreme 4-w-1, zaprojektowanemu z myślą o ułatwianiu Twojego życia.

Kompatybilność z systemem 18V.

Ponieważ ten produkt jest częścią platformy akumulatorowej 18V, możesz wyjąć akumulator i użyć go w innym narzędziu 18V B+D - to takie proste!

Moc Tworzenia

Moc tworzenia na wyciągnięcie ręki, dzięki elektronarzędziom BLACK+DECKER. Możliwości są ograniczone jedynie Twoją wyobraźnią.

Śledź nas w social mediach!

Zainspiruj się i podziel się swoimi projektami #BLACKANDDECKER.

Domowe Wyzwania

Jeśli możesz to sobie wyobrazić, możesz to stworzyćPomyśl o tym, co chciałbyś zmienić w swoim otoczeniu i po prostu to zrób. Szeroka gama elektronarzędzi BLACK+DECKER® daje Ci pewność wykonania każdego projektu, zaczynając od codziennych napraw domowych.Wybierz spośród narzędzi akumulatorowych lub sieciowych, zaprojektowanych tak, aby pomóc Ci z łatwością i bez wysiłku zmienić Twoje plany w rzeczywistość. Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Szybkie działanie Black And Decker Hfs215j01

Bezpośredni link do pobrania Szybkie działanie Black And Decker Hfs215j01

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Szybkie działanie Black And Decker Hfs215j01