Ruch zegarka Specyfikacja i rysunek Emerson Idealcf330gbq00

Emerson Idealcf330gbq00 to cyfrowy zegarek mechaniczny, wyposażony w automatyczne ruchy zegarkowe. Zegarki z automatycznym ruchem posiadają mały, cylindryczny silnik, który wykorzystuje ruchy nadgarstka do nawijania sprężyny. Kiedy ruch nadgarstka jest wystarczający, sprężyna jest nawijana i zegarek wytwarza energię. Sprężyna zasila zegarek i zapewnia jego działanie. Emerson Idealcf330gbq00 jest wyposażony w działający zegarek quartzowy, który zapewnia dokładne ustawienie czasu. Jest wyposażony w wyświetlacz LCD, wyświetlacz LED i wyświetlacz OLED. Zegarek posiada także funkcję alarmu, która pozwala na ustawienie czasu wybudzenia. Jest wyposażony w wodoodporną obudowę, która chroni go przed uszkodzeniami spowodowanymi przez wilgoć i kurz.

Ostatnia aktualizacja: Ruch zegarka Specyfikacja i rysunek Emerson Idealcf330gbq00

Opis

Zegarek sportowy Polar Unite black S-L Tunnel 725882064260 ma kopertę z polimeru wzmocnionego włóknem szklanym. Połączono ją z silikonowym paskiem, który jest łatwy w czyszczeniu. Oba elementy utrzymano w kolorze czarnym. Tarcza w formie wyświetlacza przykryta została szkiełkiem Asahi. Model sprawdzi się zarówno dla osób, które amatorsko uprawią sport, jak i dla zajmujących się nim profesjonalnie. Urządzenie posiada m. in. takie funkcje jak: nadgarstkowy pomiar tętna, profile sportowe, licznik spalonych kalorii, monitorowanie snu i regeneracji, GPS po połączeniu się ze smartfonem, powiadomienia z telefonu czy ćwiczenia oddechowe. Gwarancja na produkt wynosi 2 lata.

Funkcje

Wskaźnik aktywności

Zobacz swoją aktywność w ciągu dnia i otrzymaj praktyczne wskazówki, pozwalające na osiągnięcie dziennego celu.

Całodobowy pomiar tętna

Otrzymuj wyczerpujące informacje na temat pracy Twojego serca w ciągu dnia. Całodobowy pomiar tętna dostarcza precyzyjnych danych dotyczących aktywności i liczby spalonych kalorii oraz rejestruje najniższe i najwyższe tętno w ciągu dnia. pl/media/pictogram/resized/1/43/r/image/fitspark-training-guide. png"/>

Wskazówki treningowe FitSpark™

Wskazówki treningowe FitSpark™ zapewnią Ci optymalne przygotowanie przed wyruszeniem na szlak dzięki gotowym sesjom treningowym, dostosowanym do stanu Twojej regeneracji, kondycji i historii treningów. pl/media/pictogram/resized/1/43/r/image/gps1. png"/>

GPS z telefonu

Połącz zegarek z telefonem, aby monitorować prędkość, dystans i trasę. pl/media/pictogram/resized/1/43/r/image/nightly-recharge. png"/>

Nightly Recharge™

Nightly Recharge™ wskazuje stopień regeneracji podczas snu po codziennych obowiązkach i treningach. pl/media/pictogram/resized/1/43/r/image/polar-precision-prime. png"/>

Zaawansowany pomiar tętna z nadgarstka

Monitorowanie tętna za pomocą multisensorycznej technologii Precision Prime™.

Zegarek sportowy Polar Unite - z myślą o aktywnych

Zegarek Polar Unite 725882064260 to model idealny dla osób, które chcą aktywnie monitorować swoje treningi i wiedzieć jak najwięcej o wydolności swojego organizmu. Konstrukcja urządzenia jest odporna i bardzo lekka. Produkt wyposażono między innymi w nadgarstkowy pomiar tętna, funkcje treningowe, monitorowanie postępów, codzienne wskazówki dotyczące ćwiczeń, monitor snu czy GPS dostępny po sparowaniu z telefonem. Wodoszczelność wynosi 3 ATM.

Polar - najlepsze zegarki dla biegaczy z zaawansowanym GPS

Zegarki Polar to innowacyjne urządzenia z zaawansowanym sensorem GPS przystosowane do biegów. Zapewniają dokładny pomiar prędkości i dystansu podczas uprawiania sportów na świeżym powietrzu oraz umożliwiają wyświetlenie trasy na mapie w aplikacji i serwisie internetowym Polar Flow po zakończeniu treningu. W serwisie Polar Flow można tworzyć cele treningowe i zapisywać je w dzienniku treningowym. Urządzenie daje możliwość ustalenia poszczególnych faz treningu ze wskazówkami dotyczącymi tętna lub prędkości tak, aby zaplanować trening interwałowy lub dodawać proste cele treningowe.

Budowa i dane techniczne

Zegarek Polar Unite black S-L Tunnel 725882064260 został wyposażony w:

 • Okrągłą kopertę w kolorze czarnym, do której wykonania użyto polimeru wzmacnianego włóknem szklanym.
 • Czarny pasek z silikonu pasujący na nadgarstki o obwodzie 130-210 mm.
 • Elektroniczny, kolorowy, dotykowy wyświetlacz IPS TFT wyposażony w czujnik oświetlenia ALS.
 • Pokrywające wyświetlacz szkiełko Asahi.
 • Przycisk ze stali nierdzewnej.

 • Sygnalizacja za pomocą wibracji.
 • Blokada przycisków.
 • Akumulator o pojemności 174 mAh Li-pol. Czas działania baterii wynosi do 50 godzin w trybie treningowym (połączony GPS i pomiar tętna z nadgarstka), do 4 dni w trybie zegarka z całodobowym pomiarem tętna.
 • Kompatybilność z systemem Mac OS X 10. 6, OS X 10. 7, OS X 10. 8 lub nowszym, z komputerami PC z systemem Windows 7 lub nowszym, z serwisem internetowym Polar Flow, z aplikacją Polar Flow na urządzenia mobilne za pośrednictwem technologii Bluetooth Smart.
 • Kompatybilność z rozwiązaniami innych firm.

Zadbaj o swoje zdrowie dzięki zegarkowi Polar Unite

Zegarek Polar Unite 725882064260 pozwoli Ci zadbać o zdrowie dzięki licznym funkcjom, które pozwalają obserwować pracę organizmu:

 • Serene™ - wbudowane ćwiczenia oddechowe z podpowiedziami, dzięki którym można poprawić stan umysłu oraz ciała, jakość snu i długoterminowe samopoczucie.
 • Nightly Recharge™ - zaawansowane monitorowanie regeneracji bazujące na wartościach tętna podczas snu, zmienności rytmu pracy serca oraz częstotliwości oddychania.
 • Pomiar tętna z nadgarstka Precision Prime™ - multisensoryczna technologia, dzięki której eliminowane są zakłócenia wynikające z ruchu zegarka podczas treningu, zapewniając tym samym najwyższą jakość pomiaru.
 • Sleep Plus Stages™ - monitoruje cykle oraz fazy snu oraz automatycznie mierzy czas oraz jakość snu. Dzięki porównaniu wyników pozwala na ocenę wpływu stylu życia na sen.

Utrzymaj dobrą kondycję ze smartwatchem Polar Unite

Zegarek Polar Unite 725882064260 pozwoli Ci na efektywny trening i zmotywuje, pokazując bieżące postępy. Model wyposażono w udogodnienia takie jak:

 • Całodobowy pomiar aktywności - monitorowanie aktywności na pięciu poziomach intensywności (odpoczynek, siedzenie, niski, średni, wysoki) przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Pokazuje, jak wygląda Twoja aktywność w ciągu tygodnia. Śledzi jej czas, zlicza kalorie, kroki i odległość z każdego dnia, oblicza czas snu.
 • FitSpark™ - spersonalizowany przewodnik treningowy, który przygotowuje plany na każdy dzień. Są one określane na podstawie historii treningowej oraz aktualnego poziomu kondycji. Podczas treningu zegarek daje przydatne wskazówki. Aplikacja generuje każdego dnia od 2 do 4 treningów. Do wyboru są: kardio, siłowy oraz uzupełniający.
 • Profile sportowe - ponad 100 dyscyplin sportowych.

 • Licznik spalonych kalorii - dowiedz się, ile kalorii udało Ci się spalić. Model zbiera informacje w oparciu o Twoją masę ciała, wiek, wzrost, płeć, tętno maksymalne oraz intensywność treningu.
 • Krokomierz - urządzenie zlicza kroki wykonywane przez Ciebie w ciągu dnia, ustalając w ten sposób przebytą odległość. Liczba jest szacowana na podstawie częstotliwości, intensywności i regularności ruchów ręką.
 • Program Treningu Biegowego - indywidualny plan treningowy dopasowany do Twoich potrzeb. Pomoże efektywnie przygotować się do maratonu czy półmaratonu.
 • Powiadomienia o braku aktywności.
 • Timer interwałów - pomocny w treningach interwałowych. Sygnalizuje, kiedy zmienić intensywność z mniejszej na większą i odwrotnie. Bazując na dystansie lub czasie, możesz ustawić dwa timery dla danego treningu interwałowego.

Polar Unite - funkcje przydatne na co dzień

Zegarek Polar Unite 725882064260 został wyposażony w funkcje przydatne na co dzień:

 • Powiadomienia z telefonu - bądź na bieżąco dzięki powiadomieniom z telefonu: o wiadomościach, e-mailach, wydarzeniach z kalendarza i innych.
 • Możliwość zmiany koloru tarczy - do wyboru masz wiele kolorów, które możesz zmieniać, kiedy tylko masz na to ochotę.
 • Stoper, minutnik.
 • Alarm, data i dzień tygodnia.
 • Możliwość eksportu danych do zewnętrznych aplikacji i serwisów.
 • GPS z telefonu.
 • Łączność Bluetooth Smart.

Polar Flow, dane o treningach w jednym miejscu

Aplikacja Polar Flow to serwis, dzięki któremu możesz przechowywać wszystkie dane dotyczące Twoich treningów, aktywności, snu oraz czynionych postępów w jednym miejscu - swoim własnym dzienniku treningowym. Masz możliwość zaplanowania treningów na cały sezon i analizowania swojego progresu na bieżąco. Dzięki Polar Flow możesz automatycznie zsynchronizować wszystkie dane treningowe z innymi aplikacjami, na przykład TrainingPeaks czy Strava. Serwis umożliwia personalizowanie poszczególnych ustawień dla każdej z dyscyplin sportowych oraz udostępnianie swoich wyników trenerowi, co jest możliwe dzięki Polar Flow for Coach.

Wodoszczelność

Poziom wodoszczelności urządzenia wynosi do 30 m (ISO 22810, nadaje się do pływania).

Gwarancja

Zegarek Polar Unite czarny 725882064260 został objęty dwuletnią gwarancją producenta i zapakowany w oryginalne pudełko.

Co jest w zestawie?

 • Oryginalne, firmowe opakowanie Polar
 • Instrukcja
 • Karta gwarancyjna
 • Kabel USB do ładowania

Specyfikacja

Techniczne

ŁącznośćBluetooth™, USB
Technologieakcelerometr

Funkcje

Podstawowe

Opinie o Polar black S-L Tunnel 725882064260

Negocjuj cenę

Znalazłeś w innym sklepie niższą cenę? Wypełnij poniższy formularz! Sprawdzimy, czy przesłana oferta dotyczy oryginalnego zegarka i pochodzi z autoryzowanego sklepu, a następnie prześlemy naszą propozycję.

Raty 0%

Zegarek sportowy Polar Unite black S-L Tunnel możesz kupić na raty 0%

 • Bez wychodzenia z domu
 • Decyzja kredytowa nawet w 15 minut
 • Całkowity koszt kredytu: 0 zł w przypadku6 rat

Raty 0% z PayU

Aby kupić ten produkt na raty z PayU w zamówieniu wybierz metodę płatności „Raty PayU”. Po złożeniu zamówienia zostaniesz przeniesiony do wniosku ratalnego. Zaakceptowanie go nie powinno zająć więcej niż 10 minut.

Zobacz kalkulator »

Raty 0% z Credit Agricole

6 rat x 91, 50 zł

Aby kupić ten produkt na raty z Credit Agricole w zamówieniu wybierz metodę płatności „Raty Credit Agricole”. Zaakceptowanie go nie powinno zająć więcej niż 15 minut.

Planujesz kupić nowe meble, ale nie chcesz obciążać swojego portfela? Wygodne raty online bezwychodzenia z domu w Credit Agricole już od 300zł.

Mod podwójna głowica zegarek ruch podstawka pasuje do Seiko NH35 NH36 7S26 7S36 8215 8205 2824 2836 ruch mężczyźni do naprawy zegarków prezentCechy produktu:1. Materiał: stal nierdzewna 316L2. Pasuje do ruchu zegarka:Duża główka: pasuje do 7S25 7S26 7S35 7S36 4R35 4R36 4R37 4R39 NH25 NH26 NH35 NH36 NH37 NH38 NH39 NH70 zegarek ruchMała głowa: nadaje się do 2824 2836 2834 8215 8205 289...

Materiał: Szafirowe szkło i stal Kolor:Srebrny, złoty, czarny, różowe złoto, niebieski Rozmiar: 33mm x 29. 9mm Wykończenie: Szczotkowane, polerowane Mechanizm: Przykręcić Odporność na wodę: 50mNadaje się do nurków Seiko 200M 0020 typ obudowy:SKX007, SKX009, SKX011, SKX171, SKX173, SKX175, SKXA35, SKX401K Nadaje się do serii Seiko 5 SRPD:SRPD51K1, SRPD51K2, SRPD53K1...

Szczypce do naprawy zegarków szczypce do zegarków sprężynowych z 8 pinami do domu Funkcja:1. Regulacja: odstęp między zaciskami można regulować, bez względu na styl zegarka, można go naprawić i dobrze utrzymać, z szeroką gamą zastosowań, uniwersalny i wysoką wydajnością. 2. Sprężyna: sprężyna o dużej sile sprężyny, szybkie odbicie, pasek sprężyny umożliwia szybkie i...

Szafirowe lub szkiełko mineralne Bubble lupa Len na okno daty Watch CrystalTo użycie produktu na okno daty watch crystal glass. Aby to naprawić, musisz użyć przezroczystego klej kryształowy brak w zestawie. O kształcie i rozmiarze: Prostokątny szafir L7. 0 x W5. 5mm, Prostokątny szafir L5. 8 x W4. 5 x W4. 5mm, Prostokątny szafir L4. 5 x W3. 5mm, Pros...

SKX007/SRPD płaski szafirowy kryształ Materiał: Szafirowe szkło Typ: Płaskie Ref wymiary: 31. 5x3. 5mm Powłoka AR opcje: Niebieski, czerwony, przezroczysty, bez AR Kompatybilne modele: -SKX007, SKX009, SKX011, SKX171, SKX173, SKX175-SRPD51K1, SRPD51K2, SRPD53K1, SRPD55K1, SRPD55K3, SRPD57K1, SRPD59K1, SRPD61K1, SRPD63K1, SRPD65K1, SRPD65K4, SRPD65K2, SRPD67K1, SRPD69K1, SRPD71K2, S...

Dane techniczne:Nazwa akcesorium: oglądaj pierścień rozdziału znany również jako wewnętrzny krąg cienia Materiał: tworzywo sztuczne Pierścień zewnętrzny średnica: 31. 5mm Średnica wewnętrzna: 28mmKolor: czarny, pomarańczowy, jasnoniebieski, granatowyZastosowanie: nadaje się do ruchu NH35/36, 4R, 6R, itp, nadaje się do obsługi Seiko SKX007, SKX009, nowy SROD i innych mode...

Cechy: 100 nowy i wysokiej jakości. Wytrzymałe warunki pogodowe i odporne na rdzęPlastikowy uchwyt zmieści się w dłoni, ułatwia zmianę oponZaprojektowany, aby zmniejszyć uszkodzenia felgi podczas montażu lub demontażu oponPomaga chronić felgi przed zadrapaniami i zadrapaniami podczas wymiany opon Montaż: pasuje do wszystkich motocykli Dane techniczne: Kolor: czerwony Mater...

Zegarek długopis czyszczący plastikowe usuwanie pyłu przenośny profesjonalny zegarek do czyszczenia kija do sklepu z narzędziami do naprawy zegarków Funkcja:1. Watch Dial Cleaning: Watch cleaning stick jest specjalnie zaprojektowany do czyszczenia zegarków i małe otwory, skutecznie usuwając plamy i kurz.2. Narzędzie do naprawy zegarków: Watch dial cleaning stick to jedno z profesj...

Zestaw naprawczy opon próżniowych zestawy do paznokci na koła samochód motocykl skuter guma naprawa opon bezdętkowych narzędzie klej bezpłatna naprawa opon paznokciMateriał: wysokiej jakości gumaFunkcje1 może być stosowany do samochodów, motocykli, ciężarówek2 brak uszkodzeń opon, brak wycieków powietrza3 szybka naprawa, bez usuwania opon...

Opis: Opakowanie: 2 śruba Pc + 2 śruba Pc diver...

Oglądaj tylną szklaną pokrywę z wodoodpornym klejem do Samsung Galaxy Watch SM-R800 R805 46mm tylną obudowę szklaną pokrywę Cechy:Szklana osłona o wysokiej wytrzymałości i wodoodporny klej. Zupełnie nowa, wysokiej jakości część zamienna. Nie ma instrukcji montażu. Kompatybilny Model: do zegarka Samsung Galaxy SM-R800 R805 46mm. Pakiet zawiera: 1 x szklana pokrywa i wodoodporny...

Pasek do zegarka szczypce do usuwaniaSzczypce do usuwania czarnego srebra do paska zegarka wymień narzędzie 6825 regulator typu V pasek sprężyny opaska na nadgarstek zestawy narzędzi do napraw stal Istnieje 6 opcji:Srebrny zestaw: 1 sztuk usuwanie + 4 sztuk pasek sprężyny 1. 2mm 2 sztuk + 1. 6mm 2 sztuk, waga 42gSrebrny zestaw B: 1 sztuk usuwanie + 6 sztuk pasek sprężyny 1. 0mm 2 sztu...

Oryginalny japonia wymiana ruchu dla MIYOTA 9015 mechanizm automatyczny 24 klejnoty wymiana naprawa części Funkcja:100 nowy i wysokiej jakości. Oryginalny ruch japonii zamiennik dla MIYOTA 9015 mechanizm automatyczny 24 klejnotyWysokiej jakości i trwałeŚwietny zamiennik starej lub uszkodzonej części zegarkaTechnologia naprawy będzie potrzebna podczas instalacji Pakiet zawiera: 1 x ze...

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej stylów wybierania!29mm zmodyfikowany zegarek akcesoria wybierania lodowy blękit Luminous nadaje się do 2824/2836/8215/2813 zegarek z czujnikiem ruchu kalendarz SUB powierzchni Dane techniczne: Typ akcesoriów: Watch Dial Odpowiedni ruch: dla ruchu 2824/2836/8215/2813 Średnica tarczy: 29mm Kolor: czarny Okno kalendarza: pojedyncze/brak opcjonalnieU...

9mm zegarek ze stali nierdzewnej korona dla BRL Avenger zegarek części, doskonała jakość Aftermarket wymiana...

30. 4mm szkiełko zegarowe szafirowe szkło kryształowe z uszczelką akcesoria do zegarków RLX Daytona 116000/116500/116520/116503 do naprawy zegarków Cechy:Wykonany jest dla ROLEX Daytona 116000/116500/116520/116503Jest to najwyższej jakości szafirowy kryształ wykonany zgodnie z dokładnymi specyfikacjami i rozmiarem jak oryginał. Ten kryształ nie ma efektu soczewki. Większość tańsz...

Korba ręczna długość wału 11. 5mmNarzędzia do naprawy zegarek do wymiany beczek do wymiany sprężyn8200/2824/2235/7750/8500-1/8500-2/3135/2892/2000/c07111/2671/L888/1904-1/1904-2 1874/9015/2450/240/3120/899 Kolor: jak pokazano zdjęcia Materiał: mosiądz i stal Rozmiar: 21x13. 5x6cm Zawartość opakowania: 20 x oglądaj Winder Mainspring 1 x drewniane pudełko...

360 sztuk 12 rozmiary koperta zegarka ze stali nierdzewnej rury wodoodporne rury zestaw asortyment naprawa narzędzia część do zegarka korona Specyfikacja:Materiał: ze stali nierdzewnejRozmiar szczegóły proszę sprawdzić zdjęcie na aukcjiŁącznie 12 różnych rozmiarów, każdy rozmiar około 40 sztukCo jest wliczone w cenę: 1 zestaw obudowa zegarka wodoodporna rura Uwagi dla klien...

Bransoletka do zegarka i tarcza do 3135 blue sub...

Metalowy stojak na olejarkę 4 danie zegarek narzędzie do przechowywania oleju z kolorami osłona przeciwpyłowa do naprawy zegarmistrza...

Pakiet zawiera:1 xMineralwatch szkłoMateriał: szkiełko mineralneTyp: płaska/pojedyncza kopuła/podwójna kopułaKolor: przezroczysty ze srebrnym wykończeniemDotyczy: CasioFunkcja:● Bardzo jasne● Gładka obróbka krawędzi● Powierzchnia jest gładkaUwaga:1, proszę pozwolić błąd 0. 01-0. 2mm ze względu na pomiarze ręcznym. Kolor może się nieznacznie różnić ze względu na ró�...

Idealny do demagnetyzacji pincety wkrętaki i inne małe narzędzia i części. 220V Wykonane w chinach...

Zegarek ruch trzymający koło uchwytu ruchu tamborek dla ruchu NH35A NH36 Funkcja S: Zupełnie nowy i wysokiej jakościWysoka jakość zapewnia profesjonalne zastosowaniePomóż naprawić zegarek i spraw, aby działał prawidłowo Zegarek zastępczy Część Naprawić zegarek Specyfikacja: Rodzaje: NH36APierścień przytrzymujący/pierścień przytrzymujący NH35 opcjonalnie Dotyc...

17 klejnotów azjatycka pełna szkieletowa dłoń wymiana ruchu trwała dla ETA 6497 zegarek ruch naprawa części do narzędzi Funkcja:100 nowy i wysokiej jakości. Hang-ZHOU 6497Materiał produktu jest mocny, trwały, długa żywotność. Może być używany jako części zamienne, aby ułatwić wymianę ruchu. Specyfikacja:Rozmiar: około 36. 6mm x 4. 5mmUderzenia na godzinę: 18800Klejnoty...

Zegarek zegarek zegarek zegarek koło zamachowe szyna część zamienna do ETA 2824 2834 2836 zegarek ruch na przechowywanie zegarków Funkcja:1. Zegarek koło zamachowe szyna specjalnie zaprojektowana dla ETA 2824 2834 2836 ruch zegarka, wspaniały dodatek. Wykwintne wykonanie, łatwa instalacja i niezawodne użytkowanie, dobra część zamienna do starej lub uszkodzonej. 3. Profesjonalny...

Mechaniczny zegarek ruch Mainspring Clockwork wiosna części zamienne do 6497-2 zegarki ruch naprawa części do narzędzi wiosna Brand New Funkcje: Zupełnie nowy i wysokiej jakościWymień oryginalne uszkodzone części, aby zapewnić długą żywotność i lepszą wydajność pracy Łatwa w użyciu stabilna wydajność Specyfikacja:...

Wymiana 28. 5MM C3 zielony zegarek świetlny Dial dla NH35A NH36A zegarek z czujnikiem ruchu Dial części modyfikacyjne Funkcja: Zupełnie nowy i wysokiej jakościZ super silny C3 zielony efekt świetlny sprawia, że tarcza świeci w nocy lub w ciemnych miejscachMiło modyfikować i ulepszać zegarek, zastępując tę tarczę zegarkaŁatwy w instalacji, rozmiar jest idealnie dopasowany N...

28. 5mm tarcza zegarka w/zielona świecąca tarcza do NH35A/NH36 4R36 zegarek z czujnikiem ruchu naprawa części Cechy: 100 nowy i wysokiej jakościZielony efekt świetlny sprawia, że zegarek wygląda niepowtarzalnie w nocy lub w ciemnych miejscach Wymiana tarczy zegarka do naprawy zegarka Dane techniczne: Wybierz kolor: czarny Średnica tarczy: 28. 5mm Natężenie światła: zielony Lum... 5mm tarcza zegarka zielona świecąca tarcza do części zamiennych zegarków NH35 Cechy: 100 nowy i wysokiej jakościWykonane z wysokiej jakości materiału, trwałe i odporne na zużycieWymiana tarczy zegarka dla oryginalnego uszkodzonego starego i sprawiają, że działa poprawnieDuże złote paznokcie i wzór słońca, mogą być użyte do ulepszenia zegarka, aby wyglądał niepowt... 5mm matowy zegarek Sunray tarcza świetlna zmodyfikowana tarcza C3 do części mechanicznych NH35/NH36Uprzejmie proszę pamiętać, że ten przedmiot ma logo.Niebieski/zielony/podwójny Canlendar Black biała skala to wzór Sunray, są to błyszczące tarcze. Pozostałe to matowy/matowy kolor tarczy. Cechy:Doskonała jakość, wykwintne detaleNowe, nieużywane i nienoszone przedmiotyOs... 5mm zegarek do nurkowania tarcza świetlna C3 tarcza z okno daty dla NH35/NH36 mechanizm automatyczny naprawa częściUprzejmie proszę pamiętać, że tarcza ma Logo S. Jeśli potrzebujesz, poproś o zdjęcie od nas.Doskonała jakość,... 5MM zielony zegarek świetlny wybierania Retro 007 zmodyfikowany zegarek wybierania dla NH35/NH36 zegarek części ruchu Funkcja: Zupełnie nowy i wysokiej jakościZ zielonym efektem świetlnym pokrętło może świecić w nocy lub w ciemnych miejscachMoże być wyposażony w obudowę o godzinie 3 lub 3. 8 Łatwy w instalacji, idealne dopasowanieNiezła tarcza zegarka zastępczego do m...

Funkcja: Zupełnie nowy i wysokiej jakościŁatwy w instalacji, rozmiar jest idealnie dopasowany Nadaje się do ruchu zegarka NH35A NH36A Specyfikacja: Kolor: czarny, biały Średnica: 28. 5mm Kolor światła: C3 ziel...

Części do naprawy zegarków 28. 5mm świecąca tarcza używana do SKX007, specjalna do ruchu NH35/ NH36 4R36 Funkcja: Zupełnie nowy i wysokiej jakości Łatwa wymiana i instalacjaZielony efekt świetlny sprawia, że świeci w nocy lub w ciemnych miejscach, bardziej atrakcyjneMiło ulepszyć zegarek, zastępując tę nową tarczę zegarka Specyfikacja: Natężenie światła: zielony Lum... 5MM zegarek wybierania zielony zegarek luminescencyjny wybierania dla SKX007 NH35 części do naprawy ruchu zegarka Funkcja: Zupełnie nowy i wysokiej jakościIstnieją dwa chińskie znaki, co oznacza lojalność na tarczy, która jest bardziej kreatywna i wyjątkowaZielony efekt świetlny sprawia, że tarcza zegarka świeci w nocy lub w ciemnych miejscachWymiana tarczy zegarka dla or...

Wymiana tarczy zegarka dla or...

Opisy: Chemia: Ni-MH Napięcie: 3. 6 Pojemność: 2400mAh Główne cele: DlaZdalnie sterowana łódka RC, samochód RC, zdalnie sterowane zabawki elektryczne, oświetlenie, urządzenia zabezpieczające, elektronarzędzia, model samochodu itp. Lista opakowanie:, Jak wybrać...

Niezła tarcza zegarka zastępczego do m... 5MM pojedynczy kalendarz zegarek wybierania zielony zegarek luminescencyjny Dial dla NH35/NH36 ruch części modyfikacyjne Funkcja: Zupełnie nowy i wysokiej jakościPaznokcie mają zielony efekt świetlny, który może sprawić, że będą świecić w nocy lub w ciemnych miejscachMoże być wyposażony w obudowę zegarka o godzinie 3 lub 3. 8Ładne części zamienne do modyfikacji i ak...

Wymiana 28. 5MM zegarek Dial zielony zegarek luminescencyjny Dial dla NH35/NH36 zegarek ruch naprawa części Funkcja: Nowy wygląd i wykwintne wykonanieWymiana tarczy zegarka dla oryginalnego uszkodzonego, uszkodzonego lub staregoMoże być również użyty do aktualizacji zegarka, zastępując tę nową tarczę zegarkaProsty, ale modny, uniwersalny odpowiedni dla większości ludziMoż... 5mm zegarek wybierania w/zielony Luminous dla NH35A/NH36 4R36 zegarek z czujnikiem ruchu akcesoria Cechy: 100 nowy i wysokiej jakościZielony efekt świetlny sprawia, że zegarek wygląda niepowtarzalnie w nocy lub w ciemnych miejscach Wymiana tarczy zegarka do naprawy zegarka Dane techniczne: Wybierz kolor: czarny Średnica tarczy: 28. 5mm Natężenie światła: zielony Luminous Odpo...

Opis:-Dopasuj ruch: ETA2824 2836 Miyota8215 821A 8205 Minzghu/DG 2813 mechanizm automatyczny;-Rozmiar:Wybierz: średnica 28. 5mm;Ręce: 12. 5mm x 12mm x 7. 8mm wszystkie wymiary od środka otworu do końca;-Wygląda: czarna tarcza z żółtym indeksem-Uwzględnij: pokrętło i ręce;Uwaga!! : sprawi, że twój zegarek będzie wyglądał luksusowo...

Pochodzenie: CN pochodzenieTyp: zegarki na częściMateriał: metalTyp artykułu: narzędzia i zestawy naprawcze Opis:-Dopasuj ruch: ETA2824 2836 Miyota8215 821A 8205 Minzghu/DG 2813 mechanizm automatyczny;-Rozmiar:Wybierz: średnica 28. 8mm wszystkie wymiary od środka otworu do końca;-Wygląda: czarna tarcza z żółtym indeksem-Uwzględnij: pokrętło i ręce;Uw...

Wybierz: czarna tarcza Rozmiar: 28. 5mm Ruch: odpowiedni do ruchu NH35A NH36... 5MM zegarek wybierania dla NH35A/ NH36A zegarek ruch C3 zielone świecące części modyfikacyjne Funkcja: Zupełnie nowy i wysokiej jakościŁatwy w instalacji, rozmiar jest idealnie dopasowany Nadaje się do ruchu...

Description: Brand new and high quality Fine workmanship and perfect styleWith green luminous effect, it can glow at night or at the dark places Designed with watch hands for easy installationThe dial with NH35 movement is suitable for 3 o’ clock positionMulti-style watch dial for you choose to modify your watch, upgrade its appearance Specification: Style: A1, A2, A3, A4, A5, A6 Opt...

Części do zegarków 28. 5MM sterylna tarcza C3 zielony zegarek świetlny nadaje się do ruchu NH35 NH36 Funkcja S: Zupełnie nowy i wysokiej jakości Różne kolory do wyboruWymiana tarczy zegarka dla oryginalnego uszkodzonego starego Drobne wykonanie i doskonały stylMoże być również używany jako części zamienne do aktualizacji i modyfikacji zegarka Specyfikacja:Kolor: złoty...

Wybierz: niebieska tarcza Rozmiar: 28.

W starym stylu 369 odczyty wybierania 28. 5mm zielony zegarek świetlny wybierania modyfikować części zegarka dla NH35/ NH36/4R/7S ruch Cechy:Twórczy zegarek świetlny, aby twój zegarek świecił w nocy lub w ciemnych miejscach Drobne wykonanie i doskonały stylPomóż naprawić zegarek i spraw, aby działał prawidłowo Różne kolory do wyboruŁadne części zamienne do aktualizacj...

Wymiana Roman Marking Coat 28. 5mm zegarek Dial części pasuje do NH35/NH36/4R/7S mechanizm automatyczny ze stali nierdzewnej Funkcja S:Wymiana tarczy zegarka dla oryginalnego uszkodzonego staregoPomóż naprawić zegarek i spraw, aby działał prawidłowoMoże być... 5MM C3 zielony zegarek świetlny Dial dla NH35A NH36A zegarek ruch części modyfikacyjne Funkcja: Zupełnie nowy i wysokiej jakościŁatwy w instalacji, rozmiar jest idealnie dopasowany Nadaje się do ruchu zegarka...

Ruch zegarka Specyfikacja i rysunek Emerson Idealcf330gbq00

Bezpośredni link do pobrania Ruch zegarka Specyfikacja i rysunek Emerson Idealcf330gbq00

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Ruch zegarka Specyfikacja i rysunek Emerson Idealcf330gbq00