Referencje techniczne dotyczące sprzętu Cal Spas Swim Pro F 1537

Referencje techniczne dotyczące sprzętu Cal Spas Swim Pro F 1537 są dostępne na stronie internetowej producenta. Sprzęt ma wbudowany filtr do wody, solidne ściany zewnętrzne z wykończeniem z tworzywa sztucznego i konstrukcję ramy zapewniającą dodatkową wytrzymałość. Ponadto, sprzęt posiada system odpływowy, który umożliwia szybkie i łatwe czyszczenie. Urządzenie jest wyposażone w system grzewczy, który umożliwia utrzymanie odpowiedniej temperatury wody w basenie. Referencje techniczne dostarczą szczegółowych informacji na temat wymiarów, mocy, pojemności i wag oraz innych ważnych funkcji i parametrów sprzętu Cal Spas Swim Pro F 1537.

Ostatnia aktualizacja: Referencje techniczne dotyczące sprzętu Cal Spas Swim Pro F 1537

Jesteś pasjonatem swojego ogrodu? Zasługujesz na najlepszą markę, która jest również pasją sama w sobie i urzeczywistnia marzenia w codziennym życiu. Baseny i wanny SPA Cal Spas zmieniają Twoje otoczenie w niezwykły sen, który staje się podsatwą sensu dalszego bycia naszej rzeczywistości.

W 1979 na zatłoczonych targach w Kaliforni, firma California Akryl Industries z Pomona, w stanie Kalifornia poszukiwała sposobu pokazanie na małej przestrzeni wszystkich produkowanych modeli basenów. Rozwiązaniem okazało się, stworzenie mniejszych wersje akrylowych basenów i umieszczenie ich na ekspozycji dla zwiedzających wystawę klientów. Miniaturowe baseny od razu wywołały duże zainteresowanie, a firma zaczęła otrzymywać wiele zapytań o realizację basenu akrylowego z hydromasażem.

Rok później, California Akryl Industries rozwinęła swoją własną produkcję basenów akrylowych wstrzymując stara technologię budowy basenów. Tworząc od podstaw zupełnie nowe produkty dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Mała siedziba firmy, Cal Spas zmieniła się w potężny nowoczesny zakład produkcyjny w Pomona w stanie Kalifornia. Wanny z hydromasażem i baseny Swim & SPA Cal Spas są znane na całym świecie i zyskują miano najbardziej luksuswoych basenów w branży SPA.

Platinum™ Spas wspiera szybką hydroterapię dzięki której pływamy na; poprawę krążenie krwi, zwiększoną aktywność wraz z usuwaniem toksyn z organizmu. Odczuwalna ulga po przez bniżenie bólu mięśni, sztywności i objawy stresu. Podnosi poziomu aktywności fizycznej, psychicznej oraz dobrego samopoczucia.

Platinum™Plus Spas przenosi Nas na nowy poziom hydroterapii. Platinum™ Plus Spas są przeznaczone do konkretnych potrzeb hydroterapii na określone grupy mięśni lub stawy przy użyciu ekskluzywnych dysz Aquatic Air Therapy™. Każdy panel Platinum™ Plus Spa jest stworzony przez Ciebie i dla Twoich spersonalizowanych wymagań.

Wanny SPA Escape™Spas są przeznaczone do codziennych ulubionych zabiegów terapii w ściśle określonej konfiguracji. Dopasowanie szczególnych funkcji do swoich preferencji pozwala na uruchomienie szybkiej terapii z prozdrowotnymi zaletami. Ucieczka od męczącej codzienności staje się faktem w mgnieniu oka!

Hydroterapia w wannie SPA to osobiste odczucie i potrzeba. Dzięki Escape™Plus Spas możesz sprecyzować swoje potrzeby codziennej terapii. Stworzenie własnego pakietu hydroterapii pozwala zmniejszyć ból w konkretnych obszarach Twojego ciała. 54be965156c7de9f_86">

Patio™ Spas to kolekcja łącząca w sobie klasyczne wzornictwo i nowoczesną technologię dopasowaną do otoczenia. Podkreślając swój własny styl. Dzięki niej możemy skorzystać z hydroterapii dla całego ciała. Dostępne funkcje podnoszą komfort użytkowy wanny SPA

Ten model wanny SPA to możliwość indywidualnego dopasowania zabiegów terapii hydromasażu do kluczowych obszarów ciała. Patio™ Plus Spas dzięki wydajnej pompie BHP 5. 0 wytwarzany jest silny strumień hydroterapii. Podziel się korzyściami z hydromasażu wspólnie z najbliższą osobą w wannie Patio™ Plus Spa.

Cal Spas oferuje więcej możliwości dostosowywania systemu hydromasażu niż większość marek z branży. Posiada również mnóstwo opcji aktualizacji i funkcji specjalnych. To sprawia, że każdy nasz klient otrzymuje to co potrzebuje. Wybierasz to co potrzebujesz a nie to co jest!

Ultimate Fitness™ Swim Spa to doskonałe rozwiązanie dla tych którzy pragną w zaciszu domowym realizować wysiłek fizyczny dla doskonałości ciała po przez pływanie i ćwiczenia aquafitness. Basen Swim jest doskonale zaprojektowany tak by zapewnić gładki przeciwprąd z regulacją jego mocy dopasowanej do umiejętności pływackich. Dla zwiększenia funkcjonalności są dostępne liczne akcesoria pozwalające na ćwiczenie pozostałych grup mięsni. Posiadanie własnego basenu Swim-Pro pozwala poczuć korzyści ze zdrowego stylu życia!

Zobacz w akcji Pro Trainer

HYDRO-PRO SWIM-MILL + RESISTANCE V ™

Wykorzystaj pełną moc Swim Jet System V za pomocą 2 River Jets i 3 Power Stream Jets korzystając z różnych technik pływania. Wybierz swój właściwy opór, zwiększ adrenalinę i pokonaj przeciwprąd na dowolnym dystansie czasu. Cal Spas posiada kilka rodzajów przeciwprądu w zależności od wielkości basenu i jego przeznaczenia

Ta pomoc wizualna umieszczona na dnie strefy pływackiej. Pomaga utrzymać pływaków w jednej linii z prądem wody w baseni Swim Spa, aby zapewnić maksymalną oporność dla przeciwprądu. Pływacy, którzy pozostają na środku basenu, mają najbardziej optymalny strumień wody do ćwiczeń aquafitness i szybciej osiągają zamierzone cele. 54be965156c7de9f_156">

ĆWICZENIA W BUDOWANIU BICEPSÓW

Ekspandery do ćwiczeń w basenie Swim Spa pozwalają skupić się na rozbudowie mocy bicepsów. Silne ramiona są niezbędne do uzyskania wyglądu mocnej sylwetki, która jest nie tylko szczupła, ale także zwinna. Baseny Swim Spas Cal Spas zapewniają niesamowite trening z efektywnymi ćwiczeniami do budowy ramion, które zapewniają najwyższy poziom treningu siłowego. 54be965156c7de9f_161">

Pływacy mogą dowolnie dostosowywać przepływ strumienia wody od 1% do 100% mocy. Zaprogramuj swój trening, korzystając z maksymalnie 10 różnych ustawień oporu i czasu trwania przeciwprądu. Pozostałe szczegółowe ustawienia pozwalają całkowicie kontrolować temperaturę wody, tryb ogrzewania, cykle filtrów, porę dnia i wiele innych ustawień użytkowych. 54be965156c7de9f_164" jscontroller="sGwD4d" jsaction="zXBUYb:zTPCnb;zQF9Uc:Qxe3nd;" jsname="F57UId" tabindex="-1">

Baseny Swim & Fitness Cal Spas wykorzystują wszystkie zalety nowoczesnej technologii dzięki czemu idealnie wpisują się w potrzeby współczesnego człowieka. Funkcja bieżni pływackiej z przeciwprądem daje możliwość realizacji treningu pływackiego na dowolnym dystansie. Regulacja mocy i kierunku przeciwprądu nie ogranicza możliwości pływania osobom o najniższych umiejętnościach pływacki. Osoby z ograniczeniami ruchowymi dzięki antypoślizgowym powierzchniom niecki mogą czuć się bezpiecznie i przywracać dawną sprawność ruchową i fizyczną. Wybierz nowoczesny basen Cal Spas Swim & Fitness i zapomnij o ograniczeniach!

American Made Cal Spas jest produkowany w całości w USA. Potwierdzając doskonałość wyrobu i poszanowanie dla lokalnych miejsc pracy. Jest obecnie liderem branży Dom i Ogród

Widest Selection Cal Spas dysponuje nowoczesną technologią wytwarzania basenów z hydromasażem. Pozwala to na możliwość tworzenia licznych kombinacji basenów dopasowanych do potrzeb użytkownika.

Standard of Excellence Wybierając produkt Cal Spas możesz być bezpieczny. Producent od samego początku znajduje się na liście UL Certified, która wymaga od producentów najwyższej jakości bezpieczeństwa. 54be965156c7de9f_190">

Value Cal Spas jako jeden z nie wielu producentów wyposaża swoje wyroby w największą ilość funkcji podnoszących komfort użytkowania. To gwarancja, że otrzymują Państwo produkt najwyższej jakościw najlepszej cenie!

Basen z przeciwprądem OLYMPIAN Cal Spas z wydzieloną strefą hydromasażu, przeznaczony do użytku domowego w małych klubach fitness lub przydomowym ogrodzie.


UWAGA! Prezentowana oferta dotyczy wersji standardowej. Dodatkowe wyposażenie stanowi oddzielny koszt i wymaga konsultacji z doradcą handlowym.

Funkcjei technologia wykonania

Basen z przeciwprądem pływackim OLYMPIAN F-1896DZ Cal Spas z wydzieloną strefą hydromasażu. Osoby które cenią sobie profesjonalizm z pewnością nie będą zawiedzione. Strefa pływacka wyposażona jest w silny przeciwprąd wytwarzany przy pomocy dysz Swim Jet System V, 2 River Jets, 3 Power Stream Jets. Dodatkowe strumienie krzyżowe zapewniają pływakowi stabilną sylwetkę w centralnej przestrzeni głównego nurtu wody. Oddzielny system regulacji mocy strumienia przeciwprądu można dopasować do naszych umiejętności lub intensywności treningu pływackiego.

Po każdym treningu pływackim możemy skorzystać ze strefy SPA. Na uwagę zasługuje fakt, że jest to przestrzeń wydzielona a więc ma temperaturę wody inną niż strefa pływacka (28/34°C). Model basenu OLYMPIAN to obecnie najlepsza oferta firma CAL SPAS dla osób poszukujących profesjonalnego miejsca do treningu pływackiego. Oprócz bieżni pływackiej jest on wyposażony w bardzo funkcjonalne narzędzia do ćwiczeń aqua fitness i innych ćwiczeń siłowych. Płaskie dno umożliwia posadowienie roweru aquabiek lub bieżni jogging.

 • pływanie
 • wioślarstwo
 • ćwiczenia aerobowe z wykorzystaniem sprzętu aqua bike
 • bieganie aqua jogging
 • hydroterapie i relaks

Wyposażenie standardowe

 • Obudowa akrylowa kolor; Srebny STERLING
 • Przeciwprąd; 5 dysz Swim Spa Jet System V
 • Pasek do ćwiczeń ze stali nierdzewnej; jeden o długości 9”/ drugi 27 ”
 • Atrakcje wodne; 8 szt. Hydro Streamers Plus
 • Grafika; Pływakowy marker pływacki
 • Kotwica instalacyjna dla; Tether
 • Kotwice instalacyjna dlaFitness
 • Zawory bramowe
 • Podwójne ozonatory z wtryskiwaczami Mazzie i komorami mieszania; System Twin Pure Silk ™
 • Filtr wody; Bio-Clean Filter ™ z TeleWeir
 • Oświetlenie LED Spa; Multi-kolorowe diody LED 2 X 5”/ 8 x Hydro Streamers Plus
 • Automatyka sterująca; Whisper Power Unit™ Touch2 z Auxiliary Panel
 • Izolacja wanny; izolacyjne panele boczne Thermo-Shield ™ i termo-warstwowa podłoga z ABS Liner
 • Podgrzew wody grzałką tytanową; System ogrzewania WhisperHot ™ 5, 5 kW

Dysze hydroterapii (41 SZT. )

 • R* Rain Jet, stalowe; 56 szt.
 • ED Euro Directional, czarne; 2 szt.
 • SQ2R Roto/Hand Jat; 2 szt.
 • MM Mini-Strom Twin Roto, czarne; 2 szt.
 • MMP Mini-Multi Massage, czarne; 6 szt.
 • MED Micro XL Directional, czarne; 4 szt.
 • MFD Micro Flow Directional; 6 szt.
 • MFD Maxi Flow Directional, czarne; 4 szt.
 • MFS Maxi Swirl Roto, czarne; 3 szt.
 • PSTR PWR Storm Twin Roto Jet, czarne; 2 szt.
 • SQL Hydro Streamers Plus; 8 szt.

System przeciwprądu

 • Riwer Jet, 2 szt.
 • PSS Power Sterm Jet, czarne; 3 szt.
 • CCJ Crosscurent Swim Jets; 2 szt.

Pozostałe funkcje

 • L Multi Colored LED Light 5; 2 szt.
 • D2 Zawór zamykający 2; 2 szt.
 • D1. 5 Zawór zamykający 1. 5; 1 szt.
 • OZ2 TWIN PURE SLIK(TM) System; 1 szt.
 • A Zawór kontrolujący przepływ powietrza; 9 szt.
 • SL Step LED Points; 12 szt.
 • TH Kotwica instalacyjna dla Theatre; 1 szt.
 • TSF Kotwica instalacyjna dla Fitness; 3 szt.
 • M/D Strumienie opływowe, 9 szt.
 • CONTROL Sterowanie Cal Spas Tuch 2; 1 szt.
 • SWIM CONTROL Sterowanie TUCH-I; 2 szt.
 • HANDARAIL Sprzęt fitnes, 2 kpl.
 • DECAL FLOOR MARKER; 2 szt.

Opcje wyposażenia PREMIUM

 • Ekskluzywny regulowany system terapii (ATS Plus™)
 • LED C-Lite ™ 2x Narożne oświetlenie LED w przedniej części obudowy (tylko z przodu)
 • Diody LED do pływania, diody LED do spa i zawory LED (Oświetlenie I)
 • System Twin Pure Silk ™ Podwójne ozonatory z wtryskiwaczami Mazzie i komorami mieszania;
 • Pomocniczy podgrzewacz tytanowy 5, 5kW
 • FreeDom Sound, Bluetooth - system audio

Dekor powłoki akrylowej wanny SPA

 • Srebny marmur (Sterling silver)

Dekor obudowy wanny SPA

 • Mahogany
 • Mist

Dekor pokrywy termicznej wanny SPA

 • Grey Charcoal
 • Slate Walnut

Szereg opcji dodatkowego wyposażenia w wannie SPA lub basenie Swim podlega indywidualnej konfiguracji, pozwalając użytkownikowi na spersonalizowanie produktu do własnych potrzeb.


Art. 30.  [Sposób opisywania przedmiotu zamówienia; normy (specyfikacje) techniczne]

1. 

Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia w jeden z następujących sposobów, z uwzględnieniem odrębnych przepisów technicznych:

1)

przez określenie wymagań dotyczących wydajności lub funkcjonalności, w tym wymagań środowiskowych, pod warunkiem że podane parametry są dostatecznie precyzyjne, aby umożliwić wykonawcom ustalenie przedmiotu zamówienia, a zamawiającemu udzielenie zamówienia;

2)

przez odniesienie się w kolejności preferencji do:

a)

Polskich Norm przenoszących normy europejskie,

b)

norm innych państw członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego przenoszących normy europejskie,

c)

europejskich ocen technicznych, rozumianych jako udokumentowane oceny działania wyrobu budowlanego względem jego podstawowych cech, zgodnie z odpowiednim europejskim dokumentem oceny, w rozumieniu art. 2 pkt 12 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 305/2011 z dnia 9 marca 2011 r. ustanawiającego zharmonizowane warunki wprowadzania do obrotu wyrobów budowlanych i uchylającego dyrektywę Rady 89/106/EWG (Dz. Urz. UE L 88 z 04. 04. 2011, str. 5, z późn. zm. ),

d)

wspólnych specyfikacji technicznych, rozumianych jako specyfikacje techniczne w dziedzinie produktów teleinformatycznych określone zgodnie z art. 13 i art. 14 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 1025/2012 z dnia 25 października 2012 r. w sprawie normalizacji europejskiej, zmieniającego dyrektywy Rady 89/686/EWG i 93/15/EWG oraz dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 94/9/WE, 94/25/WE, 95/16/WE, 97/23/WE, 98/34/WE, 2004/22/WE, 2007/23/WE, 2009/23/WE i 2009/105/WE oraz uchylającego decyzję Rady 87/95/EWG i decyzję Parlamentu Europejskiego i Rady nr 1673/2006/WE (Dz. UE L 316 z 14. 11. 2012, str. 12),

e)

norm międzynarodowych,

f)

specyfikacji technicznych, których przestrzeganie nie jest obowiązkowe, przyjętych przez instytucję normalizacyjną, wyspecjalizowaną w opracowywaniu specyfikacji technicznych w celu powtarzalnego i stałego stosowania w dziedzinach obronności i bezpieczeństwa,

g)

innych systemów referencji technicznych ustanowionych przez europejskie organizacje normalizacyjne;

3)

przez odniesienie do norm, europejskich ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w pkt 2, oraz przez odniesienie do wymagań dotyczących wydajności lub funkcjonalności, o których mowa w pkt 1, w zakresie wybranych cech;

4)

przez odniesienie do kategorii wymagań dotyczących wydajności lub funkcjonalności, o których mowa w pkt 1, i przez odniesienie do norm, europejskich ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w pkt 2, stanowiących środek domniemania zgodności z tego rodzaju wymaganiami dotyczącymi wydajności lub funkcjonalności.

3. 

W przypadku braku Polskich Norm przenoszących normy europejskie, norm innych państw członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego przenoszących normy europejskie oraz norm, europejskich ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w ust. 1 pkt 2, przy opisie przedmiotu zamówienia uwzględnia się w kolejności:

2)

polskie aprobaty techniczne;

3)

polskie specyfikacje techniczne dotyczące projektowania, wyliczeń i realizacji robót budowlanych oraz wykorzystania dostaw;

4)

krajowe deklaracje zgodności oraz krajowe deklaracje właściwości użytkowych wyrobu budowlanego lub krajowe oceny techniczne wydawane na podstawie ustawy z dnia 16 kwietnia 2004 r. o wyrobach budowlanych (Dz. U. z 2019 r. poz. 266 i 730).

4. 

Opisując przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w ust. 1 pkt 2 i ust. 3, zamawiający jest obowiązany wskazać, że dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy "lub równoważne".

5. 

Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez zamawiającego.

7. 

Do opisu przedmiotu zamówienia stosuje się nazwy i kody określone we Wspólnym Słowniku Zamówień.

8. 

W przypadku zamówień na roboty budowlane zamawiający określa w opisie przedmiotu zamówienia wymagane cechy materiału, produktu lub usługi, odpowiadające przeznaczeniu zamierzonemu przez zamawiającego, w szczególności:

1)

wymaga, adekwatnie do przedmiotu zamówienia, dostosowania projektu do potrzeb wszystkich użytkowników, w tym zapewnienia dostępności dla osób niepełnosprawnych;

2)

może wymagać:

a)

określonych poziomów oddziaływania na środowisko i klimat,

b)

certyfikatu zgodności lub deklaracji zgodności,

c)

określonej wydajności, bezpieczeństwa lub wymiarów, w tym procedur dotyczących zapewnienia jakości,

d)

określonej terminologii, symboli, testów i metod testowania,

e)

określonego opakowania i oznakowania,

f)

instrukcji użytkowania,

g)

procesów i metod produkcji na każdym etapie cyklu życia obiektów budowlanych,

h)

dodatkowych badań i testów przeprowadzanych przez jednostki autoryzowane w rozumieniu ustawy z dnia 13 kwietnia 2016 r. o systemach oceny zgodności i nadzoru rynku (Dz. 544),

i)

określonych zasad dotyczących projektowania i kosztorysowania,

j)

warunków testowania, kontroli i odbioru obiektów budowlanych,

k)

metod i technik budowy,

l)

wszelkich pozostałych warunków technicznych.

9. 

W przypadku zamówień na dostawy lub usługi, zamawiający określa w opisie przedmiotu zamówienia wymagane cechy produktu lub usługi, w szczególności:

1)

2)

może wymagać:

a)

posiadania przez dostawę lub usługę cech, o których mowa w ust. 8 pkt 2 lit. a, b i d-f oraz i,

b)

określonych poziomów jakości,

c)

określonej wydajności, przeznaczenia produktu, bezpieczeństwa lub wymiarów, w tym wymagań odnoszących się do produktu w zakresie nazwy, pod jaką produkt jest sprzedawany,

d)

procesów i metod produkcji na każdym etapie cyklu życia dostawy lub usługi oraz procedury oceny zgodności.

Referencje techniczne dotyczące sprzętu Cal Spas Swim Pro F 1537

Bezpośredni link do pobrania Referencje techniczne dotyczące sprzętu Cal Spas Swim Pro F 1537

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Referencje techniczne dotyczące sprzętu Cal Spas Swim Pro F 1537