Podręcznik zaawansowany Electrolux Ehm33 Series

Podręcznik zaawansowany Electrolux Ehm33 Series to wyjątkowo ceniony model suszarki, który jest idealny dla wszystkich, którzy szukają funkcjonalności i niezawodności. Suszarka ta jest wyposażona w technologię OptiSense, która dostosowuje temperaturę i czas suszenia w zależności od wielkości i rodzaju prania. Posiada również funkcję zmiany temperatury, dzięki czemu łatwo i szybko można dopasować temperaturę suszenia do konkretnych potrzeb. Suszarka ma także opcję szybkiego suszenia, dzięki której można skrócić czas suszenia do 10 minut. Oprócz tego suszarka jest wyposażona w funkcję antywibracyjną, która minimalizuje hałas podczas jej użytkowania.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik zaawansowany Electrolux Ehm33 Series

Niekwestionowanym królem piekarników parowych jest koncern Electrolux, znany też z urządzeń z logo AEG. Dziś mamy ekstra przecenę na piekarnik Electroluxa z serii SteamBoost – EOB8S39WX, który to normalnie kosztuje ponad 3500 zł.

Piekarnik Electrolux EOB8S39WX kupisz dzisiaj w Media Markt za 2969 zł. Cenę możesz dodatkowo obniżyć o 40 zł zapisując się do klubu MM. W takiej samej cenie znajdziesz go też w oleole. pl i Neonet, lecz pozostałe duże sieci mają go znacznie drożej. Według historii cen ten model nigdy nie był tak tani.

Czy warto kupić piekarnik Electrolux EOB8S39WX?

Electrolux EOB8S39WX to piekarnik 3w1, będący następcą genialnego i chwalonego Electrolux EOB8S31Z, który gości w naszym rankingu najlepszych piekarników parowych od dawna. Na pierwszym miejscu mamy model EOB9S31WX, który to od promocyjnego różni się głównie wielkością wyświetlacza.

Potrafi piec jak zwykły piekarnik, ma funkcję wspomagania pieczenia parą, jak i samo gotowanie parowe, bez użycia grzałek. Sterujemy za pomocą nowego, małego wyświetlacza dotykowego, lub za pomocą smartfona – piekarnik obsługuje sterowanie zdalne. Pojemność to 70 litrów, na wyposażeniu mamy prowadnicę teleskopową (przepinaną) i termosondę. Miejsce produkcji to Niemcy (fabryki AEG), a klasa energetyczna jest najwyższa na rynku A++.

Electrolux EOB8S39WX

Super funkcją jest Steamify – wskazujemy tylko temperaturę, a piekarnik sam dobierze odpowiednią ilość pary. Aplikacja MyElectrolux Kitchen ma personalizację pieczenia i pełną kontrolę procesu. Sporym ułatwieniem są automatyczne programy wagowe, a oświetlenie jest podwójne – z góry i boku. Jak to w piekarnikach parowych bywa, mamy tu ograniczony zakres temperatur 30-230 stopni, a moc przyłączeniowa to typowe 3, 5 kW. Piekarnik czyści się parowo, drzwi mają trzy szyby i domykają się delikatnie

Lista funkcji wygląda następująco: grill, duża wilgotność, mała wilgotność, utrzymywanie ciepła, nawilżanie, pizza, ogrzewanie talerzy, utrzymywanie temperatury, powolne gotowanie, regeneracja parowa, Steamify, termoobieg, grillowanie turbo, Au Gratin, grzanie dolne, pieczenie chleba, konwencjonalne/tradycyjne pieczenie, rozmrażanie, wyrastanie ciasta, suszenie, zamrożone potrawy, para 100%.

Jeśli szukasz zaawansowanego piekarnika parowego z opcją gotowania w całej komorze piekarnika jak w parowarze, to lepszej okazji nie widziałem od miesięcy. 2929 zł z kartą klubu Media Markt to najlepsza cena na EOB8S39WX od premiery w 2020 roku.

Szukasz innego piekarnika?

Dla miłośników pieczenia i grillowania mamy dwa konkretne poradniki – w pierwszym radzimy, na co zwracać uwagę kupując piekarnik, a w maniaKalnym TOP-10 polecanych piekarników wskazujemy konkretne modele, którymi warto się zainteresować.

Nie przegap kolejnej promocji

Jeżeli szukasz przecen i promocji i nie chcesz przegapić dobrych okazji, zachęcam do śledzenia naszego maniaKalnego profilu Łowcy Promocji na facebooku. Codziennie sprawdzamy co ciekawego można znaleźć w Sieci.

Podręcznik zaawansowany Electrolux Ehm33 Series

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik zaawansowany Electrolux Ehm33 Series

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik zaawansowany Electrolux Ehm33 Series