Gwarancja Electrolux Eut10002w

Gwarancja Electrolux Eut10002w zapewnia klientom bezpieczeństwo i wsparcie, gdy są one potrzebne. Produkt jest objęty dziesięcioletnią gwarancją producenta, która gwarantuje, że produkt będzie wolny od wad materiałowych i wadliwego wykonania. Gwarancja obejmuje również naprawy i wymiany wszelkich części, które uległy uszkodzeniu w ciągu pięciu lat od daty zakupu. Wszelkie usterki, które wystąpią po upływie pięciu lat, będą naprawiane za darmo na podstawie oryginalnej faktury zakupu. Gwarancja obejmuje również całkowity koszt transportu, jeśli naprawa lub wymiana jest wymagana.

Ostatnia aktualizacja: Gwarancja Electrolux Eut10002w

Wysokość ELECTROLUX Green Range EUT10002W wynosi: 85 cm. Producent gwarantuje, że urządzenia posiada zdolność zamrażania 12 [kg/24h]. Szerokość zamrażarki wynosi 55 cm. Zamrażarka jest w stanie pomieścić 91 litrów. Zamrażarka ELECTROLUX Green Range EUT10002W to urządzenie Wolnostojące. Dodatkowe funkcje ELECTROLUX Green Range EUT10002W: Szybkie zamrażanie. ELECTROLUX Green Range EUT10002W pracuje w klasie energetycznej A+. Obudowa urządzenia jest w kolorze: Biały. Typ zamrażarki: Szufladowa.

Zamrażarka ELECTROLUX Green Range EUT10002W to urządzenie Wolnostojące. Pojemność netto zamrażarki wynosi 91 litrów. Klasa klimatyczna urządzenia: SN, N, ST, T. ELECTROLUX Green Range EUT10002W pracuje w klasie energetycznej A+. Szerokość zamrażarki wynosi 55 cm. Wysokość ELECTROLUX Green Range EUT10002W wynosi: 85 cm. ELECTROLUX Green Range EUT10002W zapewnia utrzymanie temperatury przez 22 [h]. Typ zamrażarki: Szufladowa.

Ściągnij obszerną i pomocną instrukcję obsługi do zamrażarki ELECTROLUX Green Range EUT10002W.Przewodnik użytkowania został dodany 16. 03. 2013.Dostępne języki instrukcji obsługi do tego modelu: polski.Dowiedz się za darmo, jak poradzić sobie z obsługą ELECTROLUX Green Range EUT10002W i poznać jego ukryte funkcje.Całkowity rozmiar pliku PDF instrukcji obsługi wynosi 714. 2 KB.Do tej pory instrukcja została pobrane przez 0 osób.

  • instrukcja obsługi do zamrażarki ELECTROLUX Green Range EUT10002W
    Pobierz instrukcję PDF w języku: PL
    Ilość pobrań: 0

Powyższe instrukcje są jedynymi w wersji elektronicznej, które dostarczane są przez producenta.Jeżeli nie pomagają Ci one w rozwiązaniu problemu, możesz skorzystać z naszej pomocy na naszejgrupie na Facebooku - Testerzy VideoTestów.

Parametry techniczne
Zdolność utrzymywania temp. [h]22
Pojemność brutto [l]110
Typ sterowaniaMechaniczny
Typ zamrażarkiSzufladowa
Poziom hałasu [dB]40
Zużycie energii [kWh/24h]0. 504
Pojemność netto [l]91
Zamrażarka
Zdolność zamrażania [kg/24h]12
Ogólne
KolorBiały
Montaż
Głębokość [cm]61. 2
Szerokość [cm]55
Drzwi
Możliwość obustronnego montażu drzwiTak
Płyta
Wysokość [cm]85
Zasilanie
Klasa energetycznaA+
Typ urządzeniaWolnostojące
AlarmWzrostu temperatury
Dodatkowe funkcjeSzybkie zamrażanie
Klasa klimatycznaSN, N, ST, T

Oceń ELECTROLUX Green Range EUT10002W

  • Nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz być pierwszy.

Pytania i odpowiedzi

  • Nie ma jeszcze żadnych pytań.

W Electrolux bardzo dużą wagę przykładamy do ochrony środowiska i poprawy stanu naszej planety. Dlatego też, w celu zmniejszenia zużycia papieru, zrezygnowaliśmy z drukowania naszych kart gwarancyjnych w formie papierowej. Karty te nie są obecnie wymagane w przypadku usługi gwarancyjnej.
Podstawą gwarancji producenta jest dowód zakupu wystawiony w momencie zakupu urządzenia, czyli faktura lub paragon. Można go przedstawić również w formie elektronicznej.

W przypadku płyt do zabudowy konieczne jest ich podłączenie przez osoby uprawnione. Pamiętaj aby fachowiec wystawił odpowiednie poświadczenie prawidłowego montażu. Takie poświadczenie powinno zawierać dane urządzenia oraz numer uprawnień osoby upoważnionej do instalacji urządzenia. Te dane można zapisać w dowolnym miejscu lecz sugerujemy zapisanie ich np. w instrukcji obsługi dołączonej do urządzenia.

Czy pięć razy droższy smartfon jest pięć razy lepszy? Warto dopłacić?

Samsung Galaxy S22 Ultra to flagowy smartfon, który Wy, nasi czytelnicy uznaliście za najlepszy telefon 2022 r. w plebiscycie Tech Awards 2022. To oczywiście urządzenie kompletne, funkcjonalne, ale też... bardzo drogie. Z kolei w naszym podsumowującym 2022 r. zbiorczym teście smartfonów, tytuł sprzętu najbardziej opłacalnego w zakupie wywalczył kosztujący mniej niż 1000 złotych, a więc mniej więcej 5 razy tańszy Redmi Note 11. Natknęło mnie to do poddania się pewnemu eksperymentowi — postanowiłem przez tydzień używać taniego Redmi Note 11, a przez drugi — flagowego Galaxy S22 Ultra, aby zobaczyć, na ile rzeczywiście odczuję różnicę w komforcie codziennej pracy.

Gwarancja Electrolux Eut10002w

Bezpośredni link do pobrania Gwarancja Electrolux Eut10002w

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Gwarancja Electrolux Eut10002w