Doświadczenie użytkownika Asus Cp240 Series

Asus Cp240 Series jest serią notebooków zaprojektowanych z myślą o użytkownikach, którzy cenią sobie wygodę i jakość. Te lekkie, smukłe notebooki wyróżniają się wyjątkową wydajnością i łatwością obsługi. Przeznaczone są dla użytkowników, którzy wymagają wyższego poziomu wydajności i wygody od swoich laptopów. Ekran Full HD zapewnia wyraźne obrazy, a wbudowane głośniki zapewniają dźwięk o wysokiej jakości. Cp240 Series oferuje również opcje łączności sieciowej, dzięki czemu laptop może być wykorzystywany do komunikacji z innymi urządzeniami. Ponadto, wszystkie elementy są wytrzymałe i wygodne w użyciu, oferując użytkownikom doskonałe doświadczenie.

Ostatnia aktualizacja: Doświadczenie użytkownika Asus Cp240 Series

MyASUS — wprowadzenie

Nowe wrażenia z MyASUS

 • Nowy styl projektu interfejsu
 • Szybki dostęp
 • Szybka rejestracja konta/produktów
 • Łatwe monitorowanie stanu systemu

1. Strona główna

Wszystkie statusy są wyświetlane na stronie głównej:

 1. Essential Updates (niezbędne aktualizacje)
 2. Customization Status of Hardware (stan dostosowania sprzętu)

Użytkownik może przejść na odpowiednie strony klikając przyciski na stronie głównej. Ciesz się zindywidualizowanymi i najnowszymi wrażeniami.

2. Link to MyASUS (*nieobsługiwane przez Windows 10 S)

Całkowicie integruje funkcję pomiędzy komputerem a telefonem komórkowym. Za pomocą obsługi na komputerze można sterować funkcjami telefonu.

3. com/pl/support/faq/1045651">Dostosowanie

Według scenariuszy użytkowników MyASUS dostarcza różne grupy elementów do dostosowania.

 • [Power & Performance] (zasilanie i wydajność)
 • [Audio & Visual] (dźwięk i obraz)
 • [Connectivity] (łączność)
 • [Smart Input] (inteligentne wejście)
 • [Privacy & Security] (prywatność i bezpieczeństwo)
 • Grupy te umożliwiają użytkownikom szybkie znalezienie elementów do dostosowania i dostosowanie stanu urządzenia lub wydłużenie jego żywotności eksploatacyjnej.

  4. Promocje ASUS

  [App Deals] (pobieranie aplikacji): Szybki dostęp dla użytkowników ASUS do pobierania aplikacji innych firm. Zapewnia również ekskluzywne oferty i spersonalizowane rekomendacje. (*Nie obsługiwane przez Windows 10 S)

  Możesz wybrać i pobrać aplikacje, a następnie je zainstalować.

  *Adnotacja: W MyASUS w wersjach po V2. 0. 17. 0 Giftbox został przemianowany na AppDeals.

  [News] (aktualności): Aby zapewnić użytkownikom najnowsze informacje o produktach lub wydarzeniach.

  5. com/pl/support/faq/1045658">Obsługa klienta

  [System Diagnosis] (diagnostyka systemu): Narzędzie do diagnostyki systemu pomaga zidentyfikować wszelkie problemy, z jakimi spotykają się użytkownicy. Funkcja informuje o źródłach problemów i przedstawia natychmiastowe sugestie. Jest ono pomocne także naszym pracownikom obsługi klienta w szybkiej i dokładnej identyfikacji problemów, jeśli urządzenie wymaga naprawy. (*Nie obsługiwane przez Windows 10 S)
  [LiveUpdate] (usługa aktualizacji): Usługa aktualizacji LiveUpdate codziennie skanuje najnowsze i dostosowane do potrzeb użytkownika aktualizacje. Użytkownicy mogą uzyskać aktualizację oprogramowania, w tym oprogramowania BIOS, sterowników i oprogramowania układowego. (*Nie obsługiwane przez Windows 10 S)

  [Switch & Recovery] (Przełączanie i przywracanie):

 • ASUS Switch: ASUS Switch zapewnia prosty sposób przesyłania danych/aplikacji i ustawień z oryginalnego laptopa do laptopa ASUS.
 • Utwórz dysk odzyskiwania: MyASUS zapewnia funkcję tworzenia dysku naprawy systemu. Jeśli laptop nie może się uruchomić, możesz użyć dysku naprawczego, aby go zresetować. Jeśli tworzysz kopię zapasową pliku systemowego na dysku naprawczym, możesz również użyć
 • plik systemowy, aby ponownie zainstalować system Windows.
 • 6. ASUS One

  W ASUS One możesz w prosty sposób podłączyć i kontrolować konfiguracje swoich urządzeń ASUS. Obecnie wspieramy dwa produkty firmy ASUS: ASUS Router i ASUS Monitor.

  Gdy masz już któreś z tych urządzeń, możesz przejść do MyASUS, aby poznać więcej funkcji dostępnych dla Ciebie.

  7. Advanced Experience (Zaawansowane doświadczenie)(MyASUS 3. 1. 0 above):

  Zaawansowane środowisko to kompleksowy portal serwisowy, który zapewnia pakiet aplikacji ułatwiających zarządzanie codziennymi czynnościami i maksymalizację ogólnej wydajności.

  Teraz znajdują się tutaj [Link do MyASUS], [ScreenXpert] i [GlideX]. com/images/2022/01/28/8471d5c8-8bf1-4bbd-9efd-dcd27228c476. jpg"/>

  8. com/pl/support/faq/1045660">User Center (centrum użytkownika)

  [Registration] (rejestracja): Użytkownicy mogą łatwo zarejestrować wszystkie produkty ASUS poprzez MyASUS i korzystać z usług gwarancyjnych.

  [Feedback Hub] (centrum informacji zwrotnej): Użytkownik może bezpośrednio skontaktować się z zespołem programistów, aby omówić kwestie związane z MyASUS iLink to MyASUS. Zespół odpowie użytkownikom i pomoże szybko rozwiązać problem.

  9. com/pl/support/faq/1045664">Settings (ustawienia)

  Ogólne: Dostosuj ustawienia językowe, warunki prywatności i opcje subskrypcji ASUS..

  Ogłoszenia: Sprawdź ważne ogłoszenia MyASUS.

  Informacje: Sprawdź aktualną wersję aplikacji/Politykę prywatności/Warunki użytkowania.

  Jak pobrać MyASUS?

  MyASUS jest domyślnie instalowany w produktach ASUS wyposażonych w MyASUS. Oprogramowanie można także pobrać z witryny internetowej ASUS, postępując zgodnie z opisem zamieszczonym w tym temacie:

  https://www. com/pl/support/FAQ/1035376/

  Znajdź [MyASUS] w sekcji Software and Utility (oprogramowanie i narzędzia). Kliknij [DOWNLOAD] (pobierz). com/images/2021/03/25/ef73ccd9-f2f1-4dcd-ad94-0a968f7d9897. png"/>

  Po kliknięciu [Get to APP] (pobierz aplikację) nastąpi przekierowanie do strony sklepu Microsoft. com/images/2021/03/25/c7c8b686-8d6e-4e48-9a51-5b2eb6a99983. png"/>

  Kliknij [Get] (pobierz); zaloguj się do konta Microsoft, aby pobrać aplikację. Aby zainstalować, postępuj zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami. com/images/2022/09/09/c1374948-798b-4dba-b39d-daee891943a6. jpg"/>

  Jak odinstalować MyASUS?

  Jeśli chcesz odinstalować aplikację, zapoznaj się z informacjami zamieszczonymi pod poniższym odnośnikiem:

  https://www. com/pl/support/faq/1013598

  Rozwiązywanie problemów

  Pyt. 1: Jak sprawdzić, która wersja sterownika powinna być zainstalowana na urządzeniu?

  Odp. : Otwórz "Device Manager" (menedżer urządzeń) > zaznacza nieznane urządzenia > kliknij prawym przyciskiem myszy Properties (właściwości) > karta Detail (szczegóły) > wybierz Hardware Ids (identyfikatory sprzętu) w części obejmującej właściwości > upewnij się, że podane wartości to ASUS2018 lub ASUS1000

  Jeśli wartość to ASUS1000, zainstaluj interfejs ASUS System Control Interface

  Jeśli wartość to ASUS2018, zainstaluj interfejs ASUS System Control Interface V3

  Pyt. 2: Dlaczego w aplikacji MyASUS widzę tylko funkcję obsługi klienta?

  Odp. : Zapoznaj się z tematem: [MyASUS dla Windows] Dlaczego w aplikacji MyASUS widzę tylko funkcję obsługi klienta?

  Pyt. 3: Jak uzyskać najnowszą wersję MyASUS lub ASUS System Control Interface / ASUS System Control Interface V3?

  Odp. : Możesz zaktualizować sterowniki poprzez usługę Windows Update, a także zaktualizować aplikację MyASUS z poziomu sklepu Windows.

  Zapoznaj się z tematem: Jak korzystać z usługi Windows Update w systemie operacyjnym?

  Pyt. 4: Rozwiązywanie niektórych problemów, gdy używam MyASUS

  Odp. : Wypróbuj poniższe kroki w przypadku wystąpienia następujących problemów:

  1. Aktualizacja sterownika w systemie Windows 10 — zapoznaj się z tematem: Jak korzystać z usługi Windows Update w systemie operacyjnym?

  2. Jak sprawdzić aktualizacje sterowników MyASUS — zapoznaj się z tematem: Jak zaktualizować MyASUS?

  3. Odinstalowanie i ponowna instalacja MyASUS — zapoznaj się z tematem: Jak zainstalować MyASUS? .

  4. Jeżeli problemu nie można rozwiązać pomimo zastosowania powyższych metod rozwiązywania problemów, informacje o problemie i sugestie możesz przekazać bezpośrednio do ASUS poprzez Give Feedback (przekaż informację zwrotną) w MyASUS.

  Więcej informacji — Give Feedback (przekaż informację zwrotną) w Centrum użytkownika.

  Pobierz MyASUS teraz, aby uzyskać doskonałą obsługę. KLIKNIJ TUTAJ!

 • Wykorzystuje kompatybilne z VMware® wirtualne środowiska oparte na Teradici PCoIP®
 • Bezpieczne i niezawodne zarządzanie danymi
 • Panel AH-IPS oferuje szeroki kąt widzenia, gwarantujący optymalne efekty wizualne
 • Obsługa jakości Full HD 1080p (1920x1080)
 • Ergonomiczny regulacja obrotu, pochylenia i wysokości, kompatybilność z uchwytami montażowymi VESA
 • ASUS CP 240 z PCoIP™ umożliwia pracę w wirtualnym środowisku

  ASUS CP240 to monitor typu all-in-one z obsługą VMware Ready PCoIP® (PC-over-IP). Dzięki wbudowanemu procesorowi Teradici® Tera 2321 z technologią PCoIP® (PC-over-IP), monitor CP240 to zerowy klient, który płynnie integruje się ze środowiskiem opartym na VMware®, aby stać się częścią Twojej wirtualnej infrastruktury VDI. Protokół zdalnego komputera stacjonarnego PCoIP® w modelu CP240 umożliwia stacji roboczej łączenie się z serwerem centralnym, na którym znajdują się systemy operacyjne i aplikacje. To uwalnia użytkowników i administratorów z kłopotu dodawania poprawek i aktualizacji lub innych rutynowych zadań dotyczących serwisowania komputera, co upraszcza zarządzanie komputerem i zwiększa bezpieczeństwo.

  Czym jest VDI?

  W środowisku VDI (Virtual Desktop Infrastructure), klienci łączą się z systemami operacyjnymi i aplikacjami działającymi na maszynach wirtualnych, które są przechowywane na serwerze centralnym


  Jakie korzyści daje monitor CP240?

  Korzyść z PCoIP

  Łatwe zarządzanie strukturą IT

  Procesor CP240 Zero Client Monitor Teradici PCoIP® płynnie synchronizuje zadania administracyjne i aktualizacje oprogramowania, tworząc bardzo wydajny system zarządzania strukturą IT.

  Zabezpiecz swoje dane

  Dzięki technologii PCoIP® wszystkie pliki i oprogramowanie są bezpiecznie przechowywane na serwerze centralnym. Takie podejście oznacza również, że użytkownicy mają dostęp do Internetu tylko za pośrednictwem bezpiecznej bramki, co minimalizuje ryzyko wystąpienia problemów związanych ze złośliwym oprogramowaniem oraz innych, dotyczących bezpieczeństwa.


  Konstrukcja typu All-in-One oszczędza pieniądze i przestrzeń

  Monitor CP240 to rozwiązanie autonomiczne, które nie wymaga komputera. Oszczędza to ponoszenia dodatkowych kosztów na infrastrukturę i zapewnia pracownikom uporządkowane stanowisko pracy typu all-in-one.

  Szybka transmisja danych z UDP

  Teradici PCoIP® wykorzystuje protokół User Datagram Protocol (UDP) do szybkiego przesyłu danych pomiędzy monitorem CP240 Zero Client Monitor i zdalnym hostem, co może pomóc zwiększyć wydajność pracowników.

  Technologia wyświetlaczy AH-IPS zapewnia szerszy
  kąt widzenia

  Monitor ASUS CP240 wykorzystujący technologię AH-IPS (Advanced High-Performance In-Plane Switching) posiada imponująco szeroki kątem widzenia – 178 stopni w pionie i w poziomie. AH-IPS gwarantuje minimalne zmiany koloru, nawet gdy patrzysz pod ekstremalnym kątem.

  Oszałamiająca jakość Full HD 1080p

  ASUS CP240 posiada ekran o doskonałej jakości Full HD 1080p (1920x1080) o najwyższej dokładności odzwierciedlenia kolorów i doskonałej transmisji podświetlenia, co zapewnia wyjątkowy kontrast i jasność. CP240 został również opracowany jako monitor energooszczędny, o niskim zużyciu energii, co zmniejsza koszty energii i pomaga chronić środowisko. Dzięki rozdzielczości Full HD, CP240 wyświetla bardziej wyraźne informacje, o wyjątkowej jakości i jasności obrazu, co zwiększa wydajność.

  Ergonomiczny i zaprojektowany z myślą o użytkowniku

  Wszystkie monitory ASUS zostały opracowane z myślą o użytkowniku. ASUS CP240 to monitor ergonomiczny, o pełnym zakresie regulacji kąta pochylenia, obrotu i wysokości, a także jest kompatybilny z dowolnym uchwytem w standardzie VESA. Cechy te powodują, że monitor ASUS CP220 można łatwo ustawić w dowolnym miejscu, zachowując maksymalny komfort użytkownika.

  Zielony design, zmniejszone koszty energii

  CP240 wyposażono w bezrtęciowy panel podświetlany diodami LED i opakowano w tekturę falistą, która w co najmniej 80% została wyprodukowana z materiału pochodzącego z recyklingu. Dzięki niskiemu poborowi mocy, CP240 jest nie tylko przyjazny dla środowiska, ale może również pomóc większy przedsiębiorstwom i użytkownikom z sektora publicznego uzyskać znaczne oszczędności na kosztach energii.

  UX, czyli dlaczego doświadczenia użytkownika są tak ważne? Skip to content

  UX, czyli dlaczego doświadczenia użytkownika są tak ważne?

  Strona internetowa, która ma sprzedawać, budować pozytywny wizerunek i zachęcać do zapoznania się z ofertą firmy, musi być odpowiednio zaprojektowana. To ona w największym stopniu przekłada się na doświadczenie użytkownika Twojej strony, od którego zależy sukces lub porażka Twojego projektu. Z tego artykułu dowiesz się, czym jest UX, dlaczego stanowi istotę web designu i jak prawidłowo wdrożyć go na Twojej witrynie.

  Czym jest UX w projektowaniu stron www?

  UX to skrót od angielskiego user experience, dosłownie tłumaczonego jako „doświadczenie użytkownika”. W odniesieniu do projektowania stron lub aplikacji internetowych UX, stanowi ogólne wrażenie, jakiego doświadcza osoba korzystająca z danego produktu. Wpływ na to wrażenie mają estetyczne, techniczne i funkcjonalne aspekty serwisu, które mogą wzbudzać zaufanie lub sprawić, że użytkownik porzuci dalsze przeglądanie. Na podstawie badań nad UX opracowany został cały zestaw standardów dotyczących projektowania, definiowany jako user experience design.

  Dlaczego doświadczenie użytkownika ma znaczenie?

  Wielu właścicielom stron www wydaje się, że skoro oni sami wiedzą, jak zbudowana jest ich witryna i jak należy się po niej poruszać, to będzie to jasne również dla innych użytkowników. Takie założenie jest z góry błędne, gdyż każdy z nas korzysta z sieci inaczej. Strona internetowa powinna być projektowana przede wszystkim pod kątem użyteczności i komfortu użytkowników. Kierowanie się zasadami UX wspiera realizację podstawowych celów biznesowych, w jakich tworzone są firmowe serwisy, takich jak:

  • sprzedaż produktów i usług,
  • przesyłanie formularzy kontaktowych,
  • pozyskiwanie danych od potencjalnych klientów,
  • nawiązywanie kontaktu,
  • wysyłanie zapytań ofertowych,
  • zapoznawanie się z ofertą firmy.

  Niezależnie od tego, której z powyższych akcji oczekujesz od użytkownika przeglądającego Twój serwis www, musisz mu to ułatwić, wdrażając elementy UX designu. Jak zrobić to w praktyce i które obszary mają kluczowe znaczenie?

  Zadbaj o nawigację

  Użytkownik powinien wiedzieć, w jakim miejscu na stronie obecnie się znajduje lub jaki etap procesu zakupowego realizuje. Pozwala to zminimalizować ryzyko popełnienia błędu lub porzucenia akcji przed dokonaniem konwersji. Koniecznie zadbaj o przyjazny adres URL, pasek postępu lub pokazanie statusu akcji oraz nawigację okruszkową, pozwalającą szybko przechodzić pomiędzy poszczególnymi stronami.

  Pokazuj i wzywaj do działania

  Coraz częściej, zamiast dokładnie wczytywać się w treść serwisu, użytkownicy skanują stronę wzrokiem, poszukując istotnych elementów – takich jak grafiki, przyciski akcji czy ważne informacje wyróżnione odpowiednio większą czcionką. Hierarchia typografii pozwala skupić się na kluczowych z punktu widzenia procesu zakupowego działaniach, jednocześnie zapewniając użytkownika, że nie przeoczył niczego, co istotne.

  Twórz logiczne połączenia

  Projektując strukturę serwisu, koniecznie zadbaj o odpowiednie połączenia pomiędzy poszczególnymi podstronami. Przechodzenie z jednej strony na drugą musi być konsekwencją logicznego procesu, dlatego poszczególne sekcje warto łączyć tematycznie. Przykładem może być sklep z odzieżą sportową, w którym w dolnej części karty produktowej z wybranym rodzajem butów prezentowane są inne modele obuwia należące do tej samej kategorii.

  • Nasza porada: „Podróż” użytkownika po Twojej stronie internetowej zaprojektuj tak, by, jak najrzadziej musiał on używać przycisku „wstecz”. Będzie to świadczyło o braku problemów z nawigacją.

  Bądź mobile-friendly

  Pamiętaj, że obecnie więcej osób przegada internet na telefonach i tabletach niż na urządzeniach stacjonarnych. Przewaga mobile nad desktopem będzie zwiększała się z każdym kolejnym rokiem, dlatego projektowanie technologii RWD (stron responsywnych) to już standard. Mobilna wersja witryny musi zapewnić prawidłowe wyświetlanie zawartości na znacznie mniejszych ekranach, bez konieczności przewijania w poziomie, elementów, które nie mieszczą się na ekranie czy długich, odpychających „ścian” tekstu.

  Mierz i testuj skuteczność

  Warto regularnie sprawdzać, czy, Twoja strona dostarcza odbiorcom pozytywnych doświadczeń, czy jej interfejs jest dostosowany do użytkownika, czy jest coś, co można poprawić. Podstawowym źródłem wiedzy o akcjach wykonanych przez użytkowników jest analityka webowa w ujęciu ilościowym oraz jakościowym. Na podstawie danych o ruchu, konwersjach i porzuconych koszykach dowiesz się, co dzieje się na Twojej stronie www i czy dzieje się prawidłowo.

  Częstym sposobem sprawdzania użyteczności witryny są również testy A/B, w których ten sam detal, np. formularz kontaktowy czy przycisk Call to Action, prezentowany jest w dwóch różnych wersjach. Następnie, na podstawie weryfikacji skuteczności obu propozycji, podejmowana jest decyzja o wyborze finalnego wyglądu elementu.

  UX to podstawa udanej strony www

  Projektując stronę www, skupiaj się przede wszystkim na użytkownikach – to oni będą korzystali z serwisu i warto, by czynili to jak najbardziej komfortowo. Zastanawiasz się, czy UX na Twojej stronie działa prawidłowo? Nie wiesz, które elementy zmodyfikować, by poprawić wskaźnik konwersji? Już dziś zleć audyt ekspertom z Grupy TENSE i skorzystaj ze specjalnej oferty dla Klientów Proadax!

  Doświadczenie użytkownika Asus Cp240 Series

  Bezpośredni link do pobrania Doświadczenie użytkownika Asus Cp240 Series

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Doświadczenie użytkownika Asus Cp240 Series